Menu
 

Carnikavietis Skujiņš uz diviem gadiem pagarina līgumu ar "Trek – Segafredo" velokomandu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - “Trek – Segafredo” Foto - “Trek – Segafredo”

ASV reģistrētā prestižā pasaules tūres komanda “Trek – Segafredo” pirmdien paziņojusi par sadarbības turpināšanu ar 29 gadus veco Latvijas šosejas riteņbraucēju Tomu Skujiņu.

Latvijas Riteņbraukšanas federācijā informēja, ka jaunais līgums ar “Trek – Segafredo” carnikavietim ir pagarināts līdz 2022. gada sezonas beigām. Mūsu sportistam būs iespēja arī turpmāk startēt visaugstākās raudzes viendienu, kā arī daudzdienu velobraucienos.

Toma Skujiņa komentārs: “Esmu patiesi priecīgs un, vienlaikus, pateicīgs komandai par atbalstu un ticību maniem spēkiem. “Trek – Segafredo” man ir palīdzējusi augt kā sportistam. Nākamo divu sezonu laikā es vēlos sekmīgi startēt “Giro d’Italia” grandtūrē. Vēlos saglabāt virzienu, kuru esmu uzsācis – būt gan komandas kapteinim, gan laiku pa laikam doties pēc rezultāta pašam. Gribu būt noderīgs komandai, cik vien varu, neatkarīgi no sacensībām!”

Toms Skujiņš pirmo reizi līgumu ar “Trek – Segafredo” vienību noslēdza pirms 2018. gada sezonas. Pēc divām sekmīgām sezonām, pērn līgums ar Tomu tika pagarināts uz vēl vienu gadu. Triju sezonu laikā Skujiņš ir kļuvis par vienu no ASV reģistrētās komandas pamatvērtībām. Latvietis sevi apliecinājis kā lielisku komandas spēlētāju, kā arī braucēju, kurš prot izmantot sev dotās iespējas cīnīties par rezultātu.

“Toms kopš pievienošanās mums savu lomu ir nostiprinājis kā komandas pamatvērtību. Trīs gadu laikā viņš sevi ir pierādījis ar vairākiem spilgtiem rezultātiem, tostarp neaizmirstamu uzvaru Kalifornijas tūres posmā un Varēzes viendienu velobraucienā. Daudzveidīgais braucējs ir sācis sekmīgi uzņemties komandas kapteiņa pienākums, kas viņam arī patīk,” teikts “Trek – Segafredo” komandas komentārā.

“Trek – Segafredo” komandas kreklā Skujiņš trīs sezonu laikā guvis piecas uzvaras, kā virkni otro un trešo vietu. Šogad Toma individuāli augstākais rezultāts bija gūtā otrā vieta “Tour de France” grandtūres astotajā posmā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.