Menu
 

Startē LOK programmas "Sporto visa klase" septītā sezona

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - LOK Ilustrācija - LOK

Nedaudz neierastā veidā – on-line tiešraidē – piektdien tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētajai programmai “Sporto visa klase” septītajai sezonai. Lai arī Covid-19 ir licis izmainīt sākotnējos plānus, atklāšanas pasākumā piedalījās visi programmas dalībnieki, kuri pasākumam tiešraidē sekoja līdzi savās skolās, informēja LOK.

Programmā “Sporto visa klase” piedalīsies un piecas reizes nedēļā sporta stundas aizvadīs vairāk kā 7000 bērnu no visiem Latvijas reģioniem.

LOK prezidents un programmas “Sporto visa klase” idejas autors Žoržs Tikmers savā apsveikuma uzrunā uzsvēra, ka programma “Sporto visa klase” rosina jauniešus būt aktīviem, mērķtiecīgiem, līdzdarboties komandā un jau no mazotnes izvēlēties veselīgu un sportisku dzīvesveidu. “Jums tiek dota unikāla iespēja pilnveidot sevi, uzsvaru liekot uz to, ka sportojat visi kopā – esat izpalīdzīgi, draudzīgi un motivēti. No sirds ticu, ka jūs būsiet tie, kas Latviju veidos par vienu no modernākajām, zaļākajām un veselīgāk domājošajām valstīm visā pasaulē.”

Atklāšanas pasākums tika organizēts LOK Youtube kanāla @OlimpiadeLV tiešraidē un tās laikā noritēja dažādi pārsteigumi, kas nelika mazajiem sportot gribētājiem palikt vienaldzīgiem. Visskaļākās ovācijas katrā skolā izpelnījās grupas “Bermudu divstūris” tiešraides koncerts.

On-line atklāšanas pasākumā tika pasniegtas arī LOK speciālbalvas vairākās nominācijās un tās saviem jaunajiem īpašniekiem nogādāja programmas “Sporto visa klase” draugi.

Jāatgādina, ka programma “Sporto visa klase” radīta 2013. gadā ar mērķi 2.-6. klašu grupām mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās. Tā ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus, kā arī stiprināt izpratni par kopīga rezultāta sasniegšanu kā vienotai komandai. Programmas “Sporto visa klase” idejas autors ir Olimpiskais vicečempions airēšanā un LOK prezidents Žoržs Tikmers.

Programmas “Sporto visa klase” sestajā sezonā 2019./2020.mācību gadā piedalījās 8300 bērnu no 369 klasēm un 75 Latvijas pašvaldībām.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.