Menu
 

Priekšlaicīgi pārtrauc Sieviešu futbola līgas čempionātu, "Olainei" bronzas medaļas

  • Autors:  LETA
Foto - AFA "Olaine" Foto - AFA "Olaine"

Sakarā ar Ministru kabineta pieņemto lēmumu pagarināt ārkārtas situācijas stāvokli valstī līdz 11.janvārim, Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola attīstības un Sieviešu futbola nodaļa neredz iespēju pabeigt iepriekš apturēto Sieviešu futbola līgas čempionātu kalendārajā gadā.

Līdz ar to, tika nolemts priekšlaicīgi noslēgt 2020.gada sezonas Sieviešu futbola līgas čempionātu un vietu sadalījumu turnīra tabulā noteikt ar koeficienta palīdzību (koeficients tiek izrēķināts, sadalot komandas iegūto punktu skaitu ar komandas nospēlēto spēļu skaitu).

Šī gada 10.novembrī LFF Futbola attīstības un sieviešu futbola nodaļa lēma apturēt Latvijas sieviešu futbola līgas spēles līdz ārkārtējās situācijas beigām, jo valdības ieviestie ierobežojumi aizliedza dalību sacensībās nepilngadīgām spēlētājām.

LFF cerēja, ka līdz gada beigām izdosies izspēlēt sacensību pēdējo kārtu un noslēgt Sieviešu futbola līgas čempionātu pilnā apmērā, taču šāds scenārijs neīstenojās, tāpēc čempionāts tiek noslēgts ar esošajiem rezultātiem, bet vietu sadalījums noteikts ar koeficienta palīdzību.

Jau labu laiku pirms turnīra beigām titulu bija nodrošinājušas "Rīgas Futbola skolas" spēlētājas. Otro vietu ieņēma "Metta", trešās bija "Olaines" futbolistes, bet ceturtās - "Riga United" spēlētājas.

Savukārt šīgada Latvijas sieviešu futbola pirmās līgas čempionāts tika apturēts jau novembrī. Līdz ar to vietu sadalījumu turnīra tabulā noteikts ar koeficienta palīdzību, pirmo vietu kopvērtējumā ieņemot "Super Nova" komandai. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.