Ulbrokas florbolistiem uzvaru nodrošina četrpadsmit gūti vārti, ķekaviešiem – divpadsmit

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Rezultatīvas uzvaras piektdienas vakarā Latvijas florbola virslīgas čempionātā svinēja abi Pierīgas vīri klubi – “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” un “Ķekava”. Virslīgas turnīrā abas komandas ieņem vietas labāko trijniekā.

Sabā pirmajā oficiālajā spēlē pēc vairāku mēnešu pārtraukuma ķekavieši savās mājās uzņēma Liepājas florbola klubu “Kurši”. Pirmās trešdaļas pēdējās trijās minūtēs laukuma saimnieki guva trīs vārtus pēc kārtas un panāca 6:3 pārsvaru, taču viesi samazināja starpību līdz minimumam, un vēl trešā perioda sākumā rezultāts bija tikai 8:7 “Ķekavas” labā. Atlikušajā laikā gan mājinieki nosargāja savus vārtus neskartus, paši iemeta četrus golus un svinēja uzvaru 12:7.

Uzvarētājiem Markuss Januševskis atzīmējās ar “hettriku” un vienu rezultatīvu piespēli, pa diviem vārtiem guva Everts Emīls Gertsons, Gints Klēģers un Artūrs Narogs.

Krietni vieglāk pie trim punktiem tika “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” florbolisti. Izbraukuma mačā pret RTU/”Rockets” vienību viņi līdz otrās trešdaļas sākumam bija panākuši 5:0 savā labā, periodu pabeidza ar vēl četriem goliem pēc kārtas, bet pamatlaiku ar vēl četriem – 14:4. Uzvarētājiem trīs reizes precīzi meta Rolands Līdums, pa divām reizēm – Daniels Jānis Anis (viņam arī divas rezuktatīvas piespēles) un Rolands Kovaļevskis.

Virslīgas turnīra tabulā pirmo vietu saglabā florbola klubs “Valmiera” – 25 punkti 11 spēlēs. “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” florbolistiem ir 23 punkti 11 spēlēs, bet trešajā vietā esošajai “Ķekavai” – 21 punkts 10 spēlēs.

Lieldienu brīvdienās “Ķekavas” florbolistiem paredzēta vēl viena cīņa. Dāmu virslīgas turnīrā divus mačus aizvadīs “FK Ķekava” komanda un vienu – līderes “Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes.