"Audas" futbolistes spēlē pret "Olaini" izcīna pirmo punktu, taču nenotur pirmo uzvaru

Foto - Sieviešu futbola liga Foto - Sieviešu futbola liga

Sieviešu futbola līgas astotās kārtas pirmajā spēlē sestdien Ķekavā neizšķirti cīnījas abas Pierīgas komandas. Mājinieces futbola kluba “Auda” spēlētājas cīnījas neizšķirti ar futbola klubu “Olaine” un izcīnīja pirmo punktu sezonā, par ko beigās viņām liela prieka laikam nebija.

Pirmā puslaika vidū olainietes vadībā izvirzīja Linda Sazanova, un minimālu pārsvaru viešņas saglabāja līdz 54.minūtei, kad 11 metru soda sitienu realizēja Nikola Brahmane – 1:1. Taču galvenie notikumi risinājās spēles pēdējās 15 minūtēs.

Vispirms FK “Olaine” palika skaitliskā mazākumā un desmit minūtes līdz beigām “Auda”, pateicoties Montas Ščuckas lieliskam sitienam no vairāk nekā 20 metriem, izvirzījās vadībā. Taču jau kompensācijas laika piektajā minūtē uz Ķekavas komandas komandas vārtiem tika nozīmēta “pendele”, ko precīzi izpildīja Viktorija Vengerviča – kaujiniecisks neizšķirts 2:2.

Turnīra tabulā Pierīgas komandas saglabā divas pēdējās vietas (piekto un sesto). FK “Olaine” futbolistēm astoņās spēlēs ir septiņi punkti, bet “Audai” nu ir viens. Plānots, ka čempionāts tiks izspēlēts trijos apļos.