Salaspilī noskaidroti pirmssezonas futbola turnīra laureāti

Foto - facebook.com/MercureRigaKauss Foto - facebook.com/MercureRigaKauss

Nesen pēc rekonstrukcijas atklātajā Salaspils stadionā svētdien noskaidroti “Mercure Rīga” kausa ieguvēji futbolā. Teju divas nedēļas ilgušajā turnīrā sacentās sešas vienības, kas gatavojas startam "Optibet" Nākotnes līgā (pēc ranga otrajā augstākajā turnīrā aiz virslīgas), kā arī divi Latvijas otrās līgas (pēc ranga trešās) dalībnieki.

Izšķirošajā cīņā tikās abu apakšgrupu uzvarētāji, tomēr līdzvērtīga cīņa šoreiz izpalika. “Albatroz SC”/FS “Jelgava” futbolisti ievērojamo pārsvaru pār FK “Tukums 2000” līdz 69.minūtei bija realizējuši tikai vienu reizi, tomēr pēdējās 20 minūtēs iesita pretiniekiem vēl četrus golus un uzvaru pārvērta sagrāvē – 5:0.

Iepriekš notikušajā finālspēlē par trešo vietu apakšgrupu otro vietu ieguvēju cīņā sporta kluba “Super Nova” futbolisti pašās spēles beigās svinēja uzvaru 2:1 pār futbola klubu “Smiltene”.

Turnīrā piedalījās arī divi Pierīgas futbola klubi, kas jūlija otrajā nedēļā sāks Latvijas otrās līgas turnīru. Gan Mārupes sporta centra komanda, gan futbola klubs “Salaspils” savās grupās ierindojās trešajās vietās un fināliem nekvalificējās, kaut gan visas trijās spēlēs varēja izmantot laukuma priekšrocības.

Mārupieši Jaunmārupes stadionā ar 2:0 pārspēja Saldus sporta skolas/”Leevon” futbolistus, taču ar 2:5 zaudēja FK “Tukums 2000” un ar 3:4 FK “Smiltene” futbolistiem. Savukārt salaspilieši ne mazāk rezultatīvās spēlēs ar 3:2 uzvarēja futbola skolu “Alberts”, ar 2:5 zaudēja “Super Nova” futbolistiem un ar 2:6 čempioniem “Albatroz SC”/FS “Jelgava” vienībai.