"Garkalne/Livonia" regbisti svin otro uzvaru Latvijas čempionātā

Foto – Juris Bērziņš-Soms, LRF Foto – Juris Bērziņš-Soms, LRF

Latvijas regbija čempionātā otro uzvaru izcīnījusi “Garkalne/Livonia” komanda, kas savā laukumā Upesciema stadionā pārliecinoši pieveica regbija klubu “Jūrmala” 50:17 (29:10), informēja Latvijas Regbija federācijā.

Pirmajā puslaikā “Garkalne/Livonia” labā trīs piezemējumus un vienu realizāciju guva Donovans Roberts du Rands, bet pa reizei bumbu aiz pretinieku gala līnijas nogādāja Markuss Voitečko un Markuss Klarišs. Vēl precīzu realizācijas sitienu izpildīja Valērijs Runco. Regbija klubs “Jūrmala” pirmos punktus sezonas pirmajā spēlē guva mača 28. minūtē, kad Mihails Tumins trāpīja soda sitienu. Trīs minūtes vēlāk izdevās gūt arī pirmo piezemējumu, ko veica Filipovs. Pēc tā desmito punktu ar realizācijas sitienu guva Mihails Tumins.

Otrajā puslaikā mājiniecei izdevās savu pārsvaru palielināt un izcīnīt pārliecinošu panākumu. 45. minūtē kārtējo piezemējumu veica “Garkalne/Livonia” leģionārs du Rands, savukārt realizāciju trāpīja Valērijs Runco. Pēcāk vēl reizi du Rands nogādāja bumbu aiz pretinieku gala līnijas, kā arī bija precīzs realizācijā. Pēdējos punktus livoniešiem guva Klements Berijs, toties realizācijas sitiens Valērija Runco rēķinā. Pašā mača galotnē jūrmalnieki starpību nedaudz samazināja, gūstot piezemējumu un trāpot realizāciju. Pieci punkti Filipam Mikuckim, divi – Mihailam Tuminam.

Latvijas čempionātā pa divām uzvarām nu ir “Garkalne/Livonia” un “Ķekava/Miesnieki” komandu kontā.