Ādažiem divi Latvijas čempionu tituli U14 vieglatlētikas čempionātā, medaļas arī Olainei un Salaspilij

Raivis Uzuliņš. Foto – Guntis Bērziņš Raivis Uzuliņš. Foto – Guntis Bērziņš

Tukumā noskaidroti Latvijas jaunatnes čempioni vieglatlētikā U14 vecuma grupā (2008./09.g.dz.). Divas zelta medaļas izcīnīja Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvji, pa godalgai arī Olaines un Salaspils jaunajiem vieglatlētiem.

Par divkārtējo laureātu Tukumā kļuva Ādažu BJSS audzēknis Raivis Uzuliņš. Viņš izcīnīja uzvaru 80 metru barjerskrējienā (13,24 sekundes spēcīgā pavējā) un bronzu 300 metru skrējienā (42,52 s). Vēl vienu godalgu ādažniekiem izcīnīja Marta Kuzņecova, kura kļuva par čempioni 300 metru skrējienā (44,30 s), kura turklāt uzrādīja septīto augstvērtīgāko rezultātu starp visiem sacensību dalībniekiem.

Latvijas vicečempiones titulu 80 metru barjerskrējienā meitenēm ieguva Adelīna Rubene no Olaines vieglatlētikas kluba (13,54 s). Viņai arī sestā vieta tāllēkšanā (4,51 m). Savukārt labākais no Salaspils sporta skolas audzēkņiem bija Daniels Gribs, kurš finišēja trešais 2000 metru distancē (7:13,16).

Labāko sešniekā vēl iekļuva salaspilieši Sofija Pilāte (4.vieta 300 metru skrējienā – 45,39) un Rihards Vladimirovs (5.vieta 1000 metru skrējienā – 3:21,15), kā arī Sofija Zagladova no Olaines vieglatlētikas kluba 80 metru barjerotajā distancē (14,15).

Latvijas jaunatnes vieglatlētikas čempionāti turpināsies jau ceturtdien un piektdien ar U16 vecuma grupas sacensībām Ogres stadionā.