Rīgas čempionāta vadībā izvirzās Salaspils un Babītes futbolisti

Foto - Rīgas Futbola federācija Foto - Rīgas Futbola federācija

Izcīnot kārtējās uzvaras, Rīgas čempionāta turnīra tabulas vadībā izvirzījušies Salaspils un Babītes futbola klubi. Salaspils sporta kluba “Kengaroos” komanda izcīnījusi uzvaras pirmajās četrās spēlēs, bet Babītes sporta kluba futbolisti – pirmajās trijās.

Trešdien SK “Kengaroos” komanda savā laukumā uzņēma Rīgas Tehniskās universitātes vienību un svinēja pārliecinošu uzvaru 6:1. Pirmajā puslaikā bumbu viesu vārtos raidīja Makars Siņakovs, Artjoms Kozlovskis (11 m) un Vitālijs Kudrjašovs, bet pēc pārtraukuma – divreiz Sergejs Momots un vēlreiz Makars Siņakovs. RTU studenti goda vārtus guva septiņas minūtes līdz beigām.

Babītes sporta kluba futbolisti viesojās pie futbola kluba “Jūrnieks”, kas līdz tam arī bija spēlējis bez zaudējumiem. Taču šoreiz piedzīvoja neveiksmi – 17.minūtē viesus vadībā izvirzīja Efraims Valutadatils, bet 15 minūtes vēlāk Ņikita Žarovs nostiprināja Babītes kluba uzvaru – 2:0.

Ādažu sporta centra stadionā savstarpējo spēli aizvadīja abas vietējās komandas – futbola skola “Rakari” un “ASK Kadaga”. Šoreiz krietni pārāki izrādījās “rakari”, kuri, tiesa, trīs ceturtdaļas spēles aizvadīja skaitliskā pārsvarā – par spēli ar roku soda laukumā tika noraidīts viens no Kadagas futbolistiem. Pirmā puslaika vidū astoņu minūšu laikā divreiz precīzi sita Jānis Jasenovičs un Kristaps Aleksandrovs no 11 metru atzīmes, bet mača izskaņā ar vārtu guvumiem atzīmējās Artjoms Naļivaiko un Sandis Vēzis – 4:0.

Rīgas čempionāta turnīra tabulā pirmās divas vietas ieņem SK “Kengaroos” (12 punkti 4 spēlēs) un Babītes SK (9 p. 3 sp.). FS “Rakari” ieņem piekto pozīciju (6 p. 5 sp.), sporta klubs “Upesciems” – sesto (3 p. 3 sp.) un “ASK Kadaga” – septīto (3 p. 4 sp.). Turnīrā piedalās desmit komandas.