Vieglatlēti Baldonē sacenšas par LVS kausiem un Latvijas čempionu tituliem

Foto - Guntis Bērziņš Foto - Guntis Bērziņš

Baldones stadionā sestdien aizvadītas Latvijas Vieglatlētikas kausa izcīņas sacensības pieaugušajiem un jauniešiem U18 vecuma grupā, kā arī sadalītas Latvijas čempionāta medaļas 10 000 metru skrējienā.

Vīru konkurencē Latvijas pēdējo gadu labākā gargabalnieka reputāciju aizstāvēja Līvānu vieglatlētikas kluba pārstāvis Dmitrijs Serjogins, kurš finišu sasniedza pēc 32 minūtēm un 28,20 sekundēm un otrās vietas ieguvāju Arni Ozoliņu no Valkas apsteidza par 21 sekundi. Dāmu skrējienā pirmā finišēja un čempiones titulu ieguva Inna Žolneroviča (38:14,89).

LVS kausa sacensībās Baldonē ar godalgotām vietām izcēlās vairāki Pierīgas novadu pārstāvji. Pieaugušo konkurencē Loreta Ķikuste no Salaspils sporta skolas ierindojās otrajā vietā 3000 metru skrējienā (11:34,95), Mārupes sporta centra pārstāve Kitija Paula Melnbārde bija otrā tāllēkšanā (5,60), bet viņas novadnieks Pauls Bertrams Klucis – trešais augstlēkšanā (1,94 m). Trešo vietu ieņēma arī Emmija Ivule no Ķekavas sporta skolas 400 metru barjerskrējienā (1:04,60), bet Rinalds Valts Zariņš no Salaspils bija sestais 100 metru finālskrējienā (11,30).

Sacensībās jauniešiem 100 metru distancē triumfēja Ričards Peders no Carnikavas (11,23), bet piektajā un sestajā vietā finišēja Siguldas sporta skolas pārstāvji Artis Podziņš (12,02) un Renārs Jumiķis (12,21).

Trešās vietas 400 metru barjerksrējienos ieguva Linda Atvare no Ķekavas sporta skolas (1:15,14) un Jānis Kravalis no Siguldas sporta skolas (1:02,10), bet viena apļa distancē bez šķēršļiem sesto rezultātu uzrādīja Kārlis Liepiņš no Ķekavas sporta skolas (56,31).

Augsvērtīgākos LVS kausa sacensību rezultātus uzrādīja Mareks Ārents kārtlēkšanā (5,45) un lietuviete Modesta Morauskaite 400 m/b skrējienā (58,73).