Ķekavas futbolistes ielaiž četrus vārtus, olainietes – piecus (papildināta)

Foto - AFA "Olaine" Foto - AFA "Olaine"

Vēl pa vienam zaudējumam Sieviešu futbola līgas turnīrā piedzīvojušas abas Pierīgas komandas – futbola klubs “Olaine” un Ķekavas futbola klubs “Auda”. Četras kārtas līdz beigām abas vienības turnīra tabulā saglabā divas pēdējās vietas.

FK “Auda” savās mājās uzņēma čempionāta līderes Rīgas Futbola skolas audzēknes un piedzīvoja likumsakarīgu zaudējumu 0:4 (0:3). Savukārt FK “Olaine” futbolistes, otrā puslaika sākumā nonākušas zaudētājās 0:3, spēja vienus vārtus atspēlēt, pateicoties Anželas Ļebedevas precīzajam raidījumam, tomēr beigās ielaida vēl divus vārtus – 1:5.

Olaines komanda ar 10 punktiem 11 spēlēs ieņem piekto vietu, bet FK “Auda”, kam vēl nav izdevies uzvarēt nevienā mačā, ar vienu punktu ir pēdējā sestajā pozīcijā.

“Optibet” Nākotnes līgā (pēc ranga otrajā spēcīgākajā) uzvaru izcīnījusi “Audas” vīru komanda, kas ar 2:0 viesos pārspēja futbola klubu “Dinamo Rīga”. Tiesa, pirmos vārtus Maksims Sidorovs guva tikai 85.minūtē, bet Daniils Ulimbaševs otros – jau kompensācijas laikā. Turnīra tabulā “Auda” dala pirmo vietu ar FK “Smiltene” – pa 7 punktiem 3 spēlēs.

Latvijas otrās līgas turnīra otrajā kārtā spēkiem mērojās Mārupes sporta centra komanda un futbola klubs “Salaspils”. Pārāki ar 2:0 izrādījās salaspilieši, kuru labā precīzi sita Kārlis Līcis un Vugars Askerovs (11 m). Citā spēlē Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” vienība izbraukumā ar 3:1 uzvarēja Balvu komandu. Pirmā puslaika vidū rezultātu atklāja Georgija Sačkovs, bet otrajā puslaikā trīs minūšu laikā divreiz izcēlās Kārlis Rūja.

Pa divām uzvarām divos mačos un sešiem punktiem ir AFA “Olaine” un sporta klubam “Spēks”, FK “Salaspils” ir četri punkti un Mārupes sporta centram trīs.

Graujošu uzvaru 8:0 pār “Kuivižu Spartaku” Latvijas trešās līgas turnīrā jeb Rīgas čempionātā svinēja Babītes sporta kluba futbolisti. Ar “hettriku” izcēlās Reinis Pārls, divus golus iesita Nikolass Kapuļins, pa reizei atzīmējās Artemijs Piļipčuks, Nauris Bulvītis un Mihails Čebotarjovs. Babītes futbolistiem ir četras uzvaras četrās spēlēs un 12 punkti – tikpat cik FK “Jūrnieks” un Salaspils “Kengaroos”. Seši punkti ir futbola skolai “Rakari”, pa trim – SK “Upesciems” un “ASK Kadaga” komandām.