Ādažu, Babītes un Ķekavas futbolisti gūst uzvaras mājas spēlēs

Foto - SK "Kengaroos" Foto - SK "Kengaroos"

Kārtējās spēles ar Pierīgas klubu piedalīšanos aizvadītas Latvijas futbola trešās līgas turnīros – Rīgas čempionātā un Ziemeļu zonas turnīrā. No piecām spēlēm trijās uzvaras guva mājinieku komandas no Ādažiem, Babītes un Ķekavas.

Rīgas čempionāta mačā Piņķos mājinieki Babītes sporta kluba futbolisti uzņēma “Riga United” vienību un grūtā cīņā guva panākumu 1:0. Vienīgos vārtus 71.minūtē guva komandas rezultatīvākais spēlētājs Ņikita Žarovs, kuram šis bija jau desmitais gols turnīrā.

Otro uzvaru sezonas desmit spēlēs guva “ASK Kadaga” futbolisti, kuri Ādažu sporta centra stadionā tikās ar Rīgas Tehniskās universitātes komandu. Pirmajā puslaikā Alens Pelcbergs pamanījās raidīt bumbu gan pretinieku, gan savos vārtos, bet trīs minūtes līdz beigām Mārtiņš Valdmanis realizēja 11 metru soda sitienu un nodrošināja uzvaru 2:1. Otrā komanda, kas mājas spēles aizvada Ādažos, – futbola skola “Rakari” – dienu iepriekš piedzīvoja zaudējumu 0:4 pret turnīra līderi futbola klubu “Jūrnieks”.

Savukārt citi favorīti Salaspils sporta kluba “Kengaroos” futbolisti zaudēja divus punktus cīņā pret sporta klubu “Upesciems” – 1:1. Māris Pilsētnieks pirmā puslaika pašās beigās vadībā izvirzīja Garkalnes pagasta komandu, bet 15 minūtes pirms beigām Sandis Švāns salaspiliešiem panāca izlīdzinājumu.

Rīgas čempionāta turnīra tabulā pirmo vietu ar 26 punktiem 11 spēlēs ieņem FK “Jūrnieks”. Punkts mazāk, taču pa vienai spēlei rezervē ir Babītes sporta klubam un SK “Kengaroos”. SK “Upesciems” ar 15 punktiem ieņem piekto pozīciju, FS “Rakari” ar 10 punktiem – septīto un “ASK Kadaga” ar 6 punktiem – astoto.

Latvijas trešās līgas Ziemeļu zonas turnīrā sesto uzvaru pēc kārtas izcīnījuši FK “Ķekava”/FK “Auda” futbolisti, kuri ar 4:2 savā laukumā pieveica futbola klubu “Alberts”. Pretinieki abus vārtus guva pēdējās 20 minūtēs, bet līdz tam Jānis Rotbergs, Jonass Gurčus, Ņikita Ivakins un Rūdolfs Zicāns bija iesituši četrus.

Ķekaviešiem nu ir 18 punkti sešās spēlēs. Tikai uzvaras turnīrā ir arī Valmieras “FC Gauja” – 15 punkti piecos mačos.