Florbola juniores pasaules čempionēm iemet pirmās, tomēr piedzīvo vēl vienu sakāvi

Foto - Pērs Viklunds Foto - Pērs Viklunds

Otro zaudējumu Zviedrijas pilsētā Upsalā notiekošajā pasaules U19 čempionātā piedzīvojusi sešu Ķekavas spēlētāju pārstāvētā Latvijas junioru izlase – ceturtdien vakarā mūsu florbolistes piekāpās pašreizējām pasaules čempionēm zviedrietēm.

Dienu pēc smagā zaudējumu 0:16 pret Čehiju latvietem pretī stājās vēl bargākas eksaminētājas – Zviedrijas jaunās florbolistes. Taču cīņas sākums nepavisam nebija tāds, kādu, visticamāk, bija plānojušas laukuma saimnieces. Līdz pat 18.minūtei viņas ne tikai nekādi nespēja pārspēt vārtsardzi Barbaru Rabčevsku, bet pirmās trešdaļas vidū pat pamanījās nokļūt zaudētājās – precīzi meta Samanta Bērziņa.

Vēl otrā perioda vidū Zviedrijas komandas pārsvars bija minimāls (1:2), taču tad gan maisam gals bija vaļā – pusotras minūtes laikā viešņu vārtos ielidoja trīs bumbiņas, līdz otrajam pārtraukumam vēl divas, bet trešajā trešdaļā vēl septiņas. Beigās zaudējums 1:14.

Piektdien Latvijas U19 izlase aizvadīs apakšgrupas pēdējo spēli pret vienaudzēm no Slovākijas. Mača uzvarētājas sestdien aizvadīs cīņu par piekto vietu, bet zaudētājas piedalīsies miniturnīrā par septīto vietu.

Jau ziņotas, ka Latvijas izlasi pasaules čempionātā pārstāv Kristiāna Elizabete Krūmiņa, Viktorija Kuročkina, Katrīna Kate Fībiga un Barbara Rabčevska no “FK Ķekava” komandas, kā arī “Ķekavas Bulldogs/NND” spēlētājas Nikola Biezuma un Dārta Derupa.