Siguldas Sporta centrā noskaidroti Latvijas čempioni akvatlonā

Foto - I.Kovancova Foto - I.Kovancova

Noslēdzies Latvijas čempionāts akvatlonā, kas pirmo reizi norisinājās Siguldas Sporta centrā. Šogad sacensībās pulcējās 110 dalībnieki, kuri savus spēkus pārbaudīja peldbaseinā un stadionā. Dalībnieki dažādās vecuma grupās peldēja 50-400 metrus un vēlāk skrēja 500-3000 metrus.

Sacensībās labus rezultātus vairāki uzrādīja Siguldas sporta skolas audzēkņi, turklāt divi kļuva par valsts čempioniem. M11 vecuma grupā uzvarēja sporta skolas peldēšanas sekcijas sportists Roberts Feldmanis, bet F15 grupā jaunietēm – vieglatlētikas sekcijas sportiste Laura Pigore.

Godalgotas vietas ieguva vēl vairāki Siguldas sporta skolas audzēkņi. Otrā vieta Patrikam Ļeonovam (M11) un Siguldas Valsts ģimnāzijas audzēknim Francim Danielam Veģerim (M19 grupā), trešās vietas –Margaritai Pavlovai (F9), Poļinai Pavlovai (F11) un Anrijam Apsītim (M15). Trešo vietu M grupā vīriem izcīnīja Siguldas sporta skolas fizioterapeits Arūrs Dāvis Paeglis, liecina Siguldas novada pašvaldības informācija.

Pie godalgotām vietām Siguldā tika vēl vairāku Pierīgas novadu pārstāvji. Nepārspēti savās vecuma grupās palika trīs Ādažu novada Carnikavas pagasta pārstāvji – par čempioniem kļuva Artūrs Liepa (M19), Māris Liepa (M50) un Raimonds Garenčiks (M60), savukārt F40 grupā pirmo vietu izcīnīja Antra Roga no Baltezera.

Par uzvarētāju F17 grupā jaunietēm kļuva Sofija Bindere no Babītes sporta kluba, bet viņas novadnieks Miks Meijers bija trešais M19 grupā. Divas medaļas arī Olaines sporta centra pārstāvēm – otrā bija Keita Šmite (F11) un trešā Elīna Vilkena (F15).