BK "Ķekava" Latvijas kausa atbildes mačā būs jāatspēlē 31 punkts

Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Latvijas kausa izcīņas otrās kārtas sērijas pirmajā spēlē basketbola klubs “Ķekava” piektdien vakarā savās mājās piedzīvoja smagu zaudējumu pret basketbola klubu “Jelgava”. Lai uzvarētu divu spēļu summā, kvalificētos trešajai kārtai un samērotu spēkus ar BK “Liepāja” basketbolistiem, ķekaviešiem atbildes mačā 8.oktobrī Jelgavā jāatspēlē 31 punkta deficīts.

Ķekavas komandai piektdien bija jāiztiek bez Dāvja Klegera, kurš bija rezultatīvākais sezonas abās pirmajās Nacionālās basketbola līgas spēlēs. Cīņas sākums laukuma saimniekiem neko labu nesolīja – 1:10 pirmajās četrās minūtēs. Turpinājumā gan izdevās starpību samazināt līdz trim punktiem (12:15), taču Jelgavas basketbolisti vadību neatdeva un ilgāku laiku saglabāja 5-10 punktu handikapu.

Pavisam katastrofāla Ķekavas klubam izvērtās trešās ceturtdaļas nogale, kurā pretinieki iemeta 17 punktus pēc kārtas un panāca izšķirošo pārsvaru. Beigu rezultāts – 54:85.

BK “Ķekava” rindās Mārtiņš Avotiņš izcēlās ar 17 punktiem, 7 atlēkušajām bumbām un 5 rezultatīvām piespēlēm. Roberts Niedra iemeta 9 punktus.