Siguldas jaunajām badmintonistēm vēl četri Latvijas čempioņu tituli

Foto - Siguldas badmintona klubs Foto - Siguldas badmintona klubs

Talsos aizvadīts Latvijas jaunatnes badmintona čempionāts U11, U15, U19 vecuma grupās, kas turpināja nedēļu iepriekš aizvadītās sacensības U13, U17 un U21 grupās. Siguldas badmintona kluba un Siguldas sporta skolas spēlētāji Latvijas jauniešu čempionātā kopumā izcīnīja divpadsmit zelta, deviņas sudraba un astoņas bronzas medaļas.

Anna Kupča, kura pirms nedēļas kļuva par divkārtēju čempioni U17 vecuma grupā, šoreiz to atkārtoja U19 grupā. Viņa uzvarēja gan vienspēļu turnīrā, gan dubultspēlēs pārī ar Anniju Rulli-Titavu, kuru pārspēja vienspēļu finālā, informēja Siguldas badmintona klubā.

Zelta medaļu jaunākajā U11 grupā vienspēlēs izcīnīja siguldiete Laura Lencēviča, bet U15 grupā dubultspēlēs labākās bija Anete Priedniece un Madara Mackēviča.

Par sudraba laurātēm kļuva arī Nikola Muķiele vienspēlēs un Madara Mackēviča kopā ar Prohoru Dobrovoļski no Valkas U15 grupā, kā arī Arta Priedniece pārī ar Patriku Kandi U19 grupas jauktajās dubultspēlēs.

Priedniecei vēl arī bronza U15 grupas vienspēlēs, bet Muķielei – pāru cīņās kopā ar rīdzinieci Līnu Leimani .

9.un 10.oktobrī turpat Talsos notiks arī Latvijas čempionāts pieaugušajiem.