Salaspils klubs "Kengaroos" Rīgas čempionātu noslēdz ar sagrāvi pret Babītes futbolistiem

Foto - Rīgas Futbola federācija Foto - Rīgas Futbola federācija

Noslēgumam tuvojas Latvijas futbola trešās līgas turnīrs jeb Rīgas čempionāts. Priekšpēdējās kārtas spēlēs trešdien uzvaras izcīnīja Garkalnes pagasta sporta kluba “Upesciems” komanda un čempionu titulu jau nodrošinājušie Babītes sporta kluba futbolisti, kuri viesos sagādāja smagu zaudējumu Salaspils klubam “Kengaroos”, kam savukārt tā bija pēdējā spēle sezonā.

Babītes komanda Salaspilī vadībā izvirzījās jau otrajā minūtē, pēc pirmā puslaika bija vadībā 5:0, bet maču noslēdza ar graujošu uzvaru 8:1. Turklāt vienīgos vārtus ielaida pamatlaika pēdējā minūtē. Trīs vārtus uzvarētājiem iesita Dāniels Ričards Geidāns, pa vieniem – Efraims Valutadatils, Dāvis Sedols, Timurs Abramenko, Artemijs Piļipčuks un Vladimirs Ševčenko. Salaspiliešu labā goda vārtus iesita Daniils Fogels.

Daudz saspringtāk ritēja mačs Ādažos, kur “ASK Kadaga” vienība uzņēma sporta kluba “Upesciems” komandu. Pirmajā puslaikā ar precīziem sitieniem apmainījās Nauris Baranovskis (viesiem) un Egīls Lielbārdis (mājiniekiem). Pēc pārtraukuma Rūdolfs Ratfelders un Reinis Groskops panāca 3:1 “Upesciema” labā, bet atlikušajās 15 minūtēs laukuma saimnieki spēja atspēlēt tikai vienus vārtus, ko guva Mārtiņš Valdmanis – 3:2 SK “Upesciems” labā.

Pirmo vietu Rīgas čempionātā un tiesības piedalīties Latvijas trešās līgas finālturnīrā nodrošinājuši Babītes sporta kluba futbolisti, kuriem ir 46 punkti 17 spēlēs. Trešajā pozīcijā ir Salaspils “Kengaroos” (35 punkti 18 spēlēs), piektajā – SK “Upesciems” (29 p. 17 sp.), astotajā – “ASK Kadaga” un devītajā – futbola skola “Rakari” (pa 10 p. 17 sp.).