Menu
 

Tomass Dukurs pirmajās sacensībās Pekinas olimpiskajā trasē ieņem 6.vietu, Martinam Dukuram – 8.vieta

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Latvijas skeletonists Tomass Dukurs pirmdien ieņēma 6.vietu pirmajās starptautiskajās sacensībās olimpiskajā trasē Pekinā, bet Martins Dukurs ierindojās astotajā vietā.

Dukurs pirmajās sacensībās Jaņcjinas trasē par 1,08 sekundēm atpalika no līdera vācieša Aleksandra Gasnera. Otrajā vietā ierindojās Markuss Vjats no ASV, bet trešais palika Aksels Jungks no Vācijas.

Aiz goda pjedestāla palika arī vācietis Kristofers Grothērs un krievs Ņikita Tregubovs.

T.Dukurs pirmajā braucienā uzrādīja vienādu rezultātu ar Džisū Kimu no Dienvidkorejas un ieņēma dalītu sesto vietu. Otrajā braucienā Dukura sniegums bija devītais labākais, tomēr kopvērtējumā viņš ieņēma 6.vietu.

Martins Dukurs 1,22 sekundes atpaliekot no līdera divu braucienu summā ierindojās astotajā vietā. Pirmajā braucienā M.Dukurs sasniedza 8.labāko laiku, bet otrajā braucienā ar Kimu dalīja desmito vietu.

Pekinas olimpisko spēļu trasē kontrolsacensībās startēja 30 skeletonisti.

Latvijas skeletoniste Endija Tērauda pirmajās starptautiskajās sacensībās olimpiskajā trasē Pekinā pirmdien ieņēma 9.vietu. 25 sportistu konkurencē Tērauda pirmajā braucienā finišēja 8.vietā, bet otrajā braucienā pēc kļūdas pēdējā nogrieznī - 14.vietā. Abu braucienu summā Tēraudai 9.vieta.

Pirmajās starptautiskajās sacensībās Jaņcjinas trasē uzvarēja vāciete Tīna Hermana, par četrām sekundes simtdaļai apsteidzot tautieti Hannu Naizi. Trešajā vietā ierindojās krieviete Jeļena Ņikitina.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.