Menu
 

Siguldas Sporta centrs no 15.novembra atsāks darbību epidemioloģiski drošā vidē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - twitter.com/sigulda_aizrauj Foto - twitter.com/sigulda_aizrauj

Siguldas Sporta centrs informē, ka no 15. novembra atsāks savu darbību epidemioloģiski drošā vidē. Apmeklētājiem “zaļajā režīmā” būs pieejams peldbaseins, Spēka zāle un grupu nodarbības ierastajos darba laikos, kā tas bija pirms mājsēdes ieviešanas. Latvijas valsts svētku dienā, 18. novembrī, un 19. novembrī Siguldas Sporta centrs būs atvērts tāpat kā brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00, liecina informācija Siguldas novada pašvaldības vietnē.

Siguldas Sporta centrs arī aicina klientus jau no šodienas rezervēt savu apmeklējumu uz grupu nodarbībām un Spēki zāli mobilajā aplikācijā “Bookla”. Klientu skaits visām zonām un nodarbībām ir ierobežots, tāpēc nepieciešams veikt pierakstu savlaicīgi. Vienlaikus

Peldbaseins publiskai lietošanai pieejams darba dienu rītos no plkst. 7.00 līdz 8.00 un vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.00, bet brīvdienās visu dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. Peldbaseina apmeklējums obligāti jārezervē, zvanot pa tālruni 25448860. Siguldas Sporta centrs atgādina, ka gan Spēka zāle, gan peldbaseina zona klientiem ir jāatstāj 15 minūtes pirms darba laika beigām.

Par VFS bērniem no 9 līdz 15 gadiem, ūdens aerobiku un Peldētapmācības skolu plašāka informācija sekos. Ūdens atrakciju parks un kafejnīca paliek slēgta līdz noteikto ierobežojumu atcelšanai.

Siguldas Sporta centrs atgādina, ka, ierodoties Siguldas Sporta centrā, ir jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Sporta centra telpās obligāti ir jālieto sejas un deguna aizsargmaska līdz sportošanas zonai (Spēka zālei, peldbaseinam, grupu nodarbības norises vietai) un jāievēro distancēšanās.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.