"SĀC" florbolisti piedzīvo piekto zaudējumu pēc kārtas, Inčukalna "koijotiem" ceturtā uzvara

Pēc ļoti veiksmīgā debijas sezonas sākuma Latvijas florbola virslīgā Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas klubs “SĀC” piedzīvojis jau piekto zaudējumu pēc kārtas. Ceturtdien Ādažu sporta centrā mājinieki sīvā cīņā piekāpās pašreizējiem valsts čempioniem Kocēnu “Rubenes” florbolistiem.

Cīņas gaitā vadībā bija te viena, te otra komanda, tomēr pārāki izrādījās viesi, kuri otrās trešdaļas sākumā triju minūšu laikā guva trīs vārtus un nosargāja iegūto pārsvaru līdz beigām – “SĀC” flobolistiem zaudējums 5:6. Laukuma saimnieku labā divus ārtus guva Krists Saldatenoks, bet Kristers Januševskis atzīmējās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Virslīgas turnīra tabulā FBK “SĀC” ar 12 punktiem 10 spēlēs ieņem  desmito vietu. Līderi ir Talsu NSS/”Krauzers” florbolisti (26 p. 11 sp.), viņiem seko Cēsu “Lekrings” (21 p. 8 sp.) un “Ķekava” (20 p. 9 sp.). Sestajā pozīcijā atrodas “Oxdog Ulbroka LU” vienība (16 p. 9 sp.).

Latvijas otrās līgas čempionātā ceturto uzvaru sešos mačos izcīnījuši Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti, kuri viesos atspēlēja triju vārtu deficītu un ar 9:8 pārspēja “Liepupes” komandu. Ar sešiem rezultativitātes punktiem (4+2) izcēlās Dāvis Mintiks, bet uzvaras vārtus nepilnas piecas minūtes līdz beigām iemeta Sandis Ozoliņš.

Otrās līgas Austrumu grupā pēc sešām kārtām “koijoti” (13 p.) ieņem  otro vietu aiz “Līgatnes” komandas (15 p.).