Skeletonists Netlaus Siguldā izcīna otro vietu Eiropas kausa posmā (papildināta)

• Autors:  LETA

Latvijas skeletonists Krists Netlaus pirmdien Siguldā izcīnīja otro vietu Eiropas kausa posmā.

Netlaus abos braucienos bija otrais, startā uzrādot septīto un trešo laiku. Pārliecinoši ātrākais abos braucienos bija Krievijas skeletonists Dmitrijs Grevcevs, kuram Netlaus summā zaudēja 0,49 sekundes. Trešo pozīciju guvušais vācietis Štefans Retigs no Netlaua atpalika 0,31 sekundi.

Valts Smilga braucienos uzrādīja 12. un 14.rezultātu, bet summā bija 14.vietā, uzvarētājam zaudējot 2,84 sekundes. Elvis Veinbergs piedzīvoja neveiksmi pirmajā braucienā un finišēja pēdējā, 25.vietā, otrajam braucienam nekvalificējoties.

Skeletoniste Dārta Zunte Siguldā ieņēma piekto vietu Starpkontinentālā kausa posmā.

Zunte pēc pirmā brauciena bija septītajā pozīcijā, bet otrajā braucienā uzrādītais piektais rezultāts ļāva pakāpties par divām vietām uz augšu. Startā latviete bija astotā un devītā, bet starpfinišos viņa abos braucienos uzrādīja 5.-8.rezultātu.

Abos braucienos pirmā bija un summā uzvarēja vāciete Sūzanne Krehere, kurai Zunte zaudēja 0,83 sekundes. Otrās pozīcijas īpašniece Savanna Greibila no ASV bija 0,40 sekundes lēnāka par uzvarētāju, bet vēl 0,17 sekundes atpalika vāciete Štefānija Foca.

Zunte bija vienīgā Latvijas pārstāve šajās sacensībās, kurās piedalījās 17 sportistes.

Otrdien plkst.10 būs vēl viens Eiropas kausa posms.

Starpkontinentālajā kausā tiks aizvadītas sezonas sestās sacensības, bet Eiropas kausā - piektais un sestais posms.

Starpkontinentālais kauss un Eiropas kauss skeletonā ir pēc līmeņa otrās un trešās sacensības aiz Pasaules kausa. Arī tajās sportisti krāj punktus Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijā.

Nedēļas nogalē Siguldā Eiropas kausā sacentās bobslejisti. Sacensības notiek bez skatītāju klātbūtnes.

(papildināta ar dāmu sacensību rezultātiem)