Menu
 

Šici ar piekto vietu Oberhofā saglabā līderpozīcijas sezonas kopvērtējumā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Mareks Galinovskis, FIL Foto - Mareks Galinovskis, FIL

Andrim un Jurim Šiciem neizdevās iekļūt godalgotajā trijniekā Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā astotā posma sacensībās kamaniņu sportā divnieku ekipāžām sestdien Oberhofas trasē Vācijā, taču izcīnītā piektā vieta ļāva saglabāt līderpozīcijas sezonas kopvērtējumā pirms pēdējā posma.

Pirmajā braucienā siguldieši bija piektie ātrāki, otrajā – ceturtie un summā ieņēma piekto vietu. Dubultuzvaru mājas trasē svinēja abas titulētās Vācijas ekipāžas Egerts/Benekens un Vendls/Arlts. Uzvarētājiem Šici summā zaudēja 0,492 sekundes.

Otrs Latvijas divnieks Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, kuri piektdien ieņēma trešo vietu sprinta sacensībās, otrajā braucienā sasniedza sesto laku, taču neveiksmīgs pirmais mēģinājums (14.laiks) neļāva pakāpties augstāk par 13.pozīciju 1,129 sekundes aiz Egerta un Benekena.

Pasaules kausa pamatsacensību kopvērtējumā brāļi Šici atkāpušies uz otro vietu aiz Oberhofas sacensību uzvarētājiem, taču sezonas kopvērtējumā (pieskaitot trīs Sprinta kausa rezultātus) ar 828 punktiem saglabā pirmo vietu un pirms pēdējā posma Sanktmoricā par 37 punktiem apsteidz Egertu/Benekenu. Bots ar Plūmi ieņem devīto vietu (449 p.).

Arī iepriekš notikušajās sacensībās vīriem dominēja Vācijas kamaniņu braucēji, kuri ieguva pirmās trīs vietas. Turklāt labāko desmitniekā bija pa četriem vāciešiem un austriešiem un pa vienam krievam un latvietim. Kristers Aparjods ar 11.un 7.rezultātu braucienos ierindojās devītajā vietā 0,648 sekundes aiz Pasaules kausu jau nodrošinājušā Johanesa Ludviga, kurš abos braucienos laboja trases rekordu.

Gints Bērziņš braucienos uzrādīja 16.un 14.laiku un summā ieņēma 14.vietu (+0,852 s), bet Artūrs Dārznieks ar 18.un 17.rezultātu ierindojās 17.vietā, Ludvigam summā zaudējot precīzi vienu sekundi.

Pasaules kausa absolūtajā kopvērtējumā K.Aparjods ar 606 punktiem ir ceturtajā vietā un G.Bērziņš – desmitajā (418 p.). Pirmajā trijniekā ir J.Ludvigs (837), austrietis Volfgangs Kindls (691) un vēl viens vācietis Felikss Lohs (606).

Svētdien Oberhofā Pasaules kausa izcīņas pamatsacensības aizvadīs dāmas un stafetes komandas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.