Pierīgas florbola klubiem četras neveiksmes piecās spēlēs

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Neveiksmīga nedēļas nogale bijusi Latvijas florbola čempionātos spēlējošajām Pierīgas komandām. Zaudējumus piedzīvoja Ulbrokas, Ādažu, Inčukalna un Ķekavas florbolisti un  vienīgi vienai no Ķekavas komandām izdevās gūt uzvaru.

Divu virslīgas vadošās grupas komandu savstarpējā spēlē Ulbrokas sporta kompleksā mājinieki “Oxdog Ulbroka LU” florbolisti uzņēma Cēsu “Lekringu”. Izšķirošais izrādījās otrais periods, kurā viesi guva četrus vārtus pēc kārtas, iekrāja 5:1 pārsvaru un aizvadīja spēli līdz uzvarai 6:4. Mājiniekiem ar “hettriku” izcēlās Reinis Rudzītis.

Turnīra tabulā “Lekrings” pārsvaru pār otrajā vietā esošo “Ķekavu” palielinājis līdz sešiem punktiem (38 pret 32). “Ulbroka” noslīdējusi uz piekto vietu (27 p.), bet florbola klubs “SĀC” ir devītajā pozīcijā (18 p.). Pamatturnīrā vairumam komandu atlicis aizvadīt 6-8 spēles.
Neveiksmes turpina vajāt “SĀC” pirmās līgas komandu, kas svētdien piedzīvoja devīto zaudējumu sezonas 11 spēlēs – 4:17 pret florbola klubu “Valka” (Ralfam Celmiņam un Mikam Nagliņam pa 2+0). Austrumu grupas tabulā Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbolisti ir pēdējā 9.vietā.

Latvijas otrās līgas turnīrā zaudējumu savās mājās piedzīvoja Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti, kuri mačā pret florbola klubu “Kalsnava” trešajā trešdaļā ielaida septiņus vārtus un piekāpās 4:11 (Gvido Bišeram 1+2). Austrumu grupas tabulā “koijoti” (25 p.) par diviem punktiem atpaliek no “Līgatnes” un par pieciem apsteidz “Kalsnavu”.

Latvijas dāmu virslīgas turnīrā otro neveiksmi nedēļas laikā cīņā ar Kocēnu “Rubeni” piedzīvoja “FK Ķekava”. Otrās trešdaļas beigās rezultāts vēl bija 1:1, bet beigās – 1:4. Savukārt “Ķekavas Bulldogs/NND” vienība savās mājās ar 7:5 pārspēja “Līgatni” (Dārtai Derupai 2+0).

Tabulā “FK Ķekava” (26 punkti 13 spēlēs) ieņem otro vietu aiz “Rubenes” (30 p.10 sp.), bet “buldodzes” ir ceturtās (17 p.10 sp.) aiz Kocēnu kluba otrās komandas “Rubene-1” (21 p.10 sp.).