Mārupietis kļuvis par Latvijas čempionu septiņcīņā, siguldietei bronza pieccīņā

Foto – Guntis Bērziņš, athletics.lv Foto – Guntis Bērziņš, athletics.lv

Nedēļas nogalē Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņā telpās. Septiņcīņā vīriem čempiona titulu izcīnīja Mārupes sporta centra pārstāvis Pauls Bertrams Klucis.

Divu dienu sacensībās viņš savāca precīzi 5000 punktu. Viņa rezultāti pa diciplīnām: 60 m – 7,22 s, tāllēkšana – 6,56 m, lodes grūšana – 10,92 m, augstlēkšana – 1,92 m, 60 m/b – 8,63 s, kārtslēkšana – 4,65 m, 1000m – 3:09,05, liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Otrā Mārupes sporta centra pārstāve Alise Krista Melnbārde pieccīņā U20 vecuma grupā ierindojās devītajā vietā (3055 p.).

Sacensībās pieccīņā U16 vecuma grupā startēja 31 dalībniece, un viņu vidū bija četras Siguldas sporta skolas pārstāves. Par bronzas medaļas laureāti kļuva Nikola Bunde, kura summā savāca 3177 punktus un no uzvarētājas ogrēnietes Adrianas Reitmanes atpalika par 109 punktiem.

Vienu pozīciju zemāk finišēja Dārta Neimane (3147 p.), sestajā vietā ierindojās Estere Ūzuliņa (2869), bet Paula Gintere pēdējā disciplīnā 800 metru skrējienā uz starta neizgāja.

5.februārī Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā paredzēta LVS/”Sportland” kausa izcīņas trešā posma sacensības pieaugušajiem un jauniešiem (U18).