Olaines jaunajiem vieglatlētiem trīs medaļas Latvijas U14 čempionātā telpās

Foto – Guntis Bērziņš, LVS Foto – Guntis Bērziņš, LVS

Kuldīgas vieglatlētikas manēžā aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā jauiešiem U14 vecuma grupā. Trīs godalgotās vietas sacensībās izcīnīja Olaines vieglatlētikas kluba pārstāvji.

Par Latvijas vicečempionu 300 metru skrējienā kļuva Kārlis Ozoliņš, kurš finišēja pēc 44,94 sekundēm. Ātrāks par viņu bija tikai limbažnieks Alekss Dezmonds (44,08 s). Sestais šajā disciplīnā bija Kristpfers Štegmanis no Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas (46,47) un astotais – vēl viens olainietis Ralfs Skalbe (48,35).

Otro medaļu K.Skalbe ieguva 4x200 metru stafetes skrējienā, kur kopā ar Ralfu Zaķi, Kristeru Robertu Dolgovski un K.Ozoliņu ieguva bronzu (2:02,52).

Vēl vienu bronzas godalgu Olainei nopelnīja Sofija Zagladova 60 metru barjerskrējienā (10,22 s). Sofija arī ierindojās sestajā vietā 300 metru skrējienā (47,62).

Latvijas čempionātā startēja vēl vairāku Pierīgas novadu pārstāvji. Tā Keita Circāne no Salaspils sporta skolas ierindojās ceturtajā vietā 60 metru sprintā (8,72 s), bet Kate Jukuma no Siguldas sporta skolas bija piektā 1000 metru distance (3:33,19).

11.un 12.februārī Kuldīgā norisināsies Latvijas jaunatnes čempionāts U18 un U20 vecuma grupās, bet nedēļu vēlāk Liepājā – U16 grupā.