Salaspils un Mārupes novadu vieglatlētiem pa trim Latvijas čempionāta medaļām

Foto – Guntis Bērziņš, LVS Foto – Guntis Bērziņš, LVS

Valmierā notikušajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās sešas godalgas izcīnījuši Salaspils un Mārupes novadu pārstāvji.

Divas medaļas ieguva Sandis Dzenītis no Salaspils sporta skolas. Trīssoļlēkšanā ar 14,75 metrus tālu mēģinājumu viņš kļuva par čempionu, bet tāllēkšanā izcīnīja otro vietu – 6,86 metri.

60 metru sprintā zelta medaļu izcīnīja vēl viens Salaspils sporta skolas pārstāvis Rinalds Valts Zariņš, kurš finālā arī sasniedza personisko rekordu 6,87 sekundes. 200 metru skrējienā viņam astotā vieta (22,97 s).

Amanda Valtasa no Mārupes finišēja otrajā vietā 3000 metru skrējienā (10:19,50), kurā piektā bija Baiba Medne no Ķekavas (11:16,11). Amandai vēl arī ceturtā vieta 1500 metru skrējienā (4:44,59).

60 metru barjerskrējienā trešo vietu ieguva veterāns Māris Grēniņš no Babītes (8,77 s), tāllēkšanā trešā bija Kitija Paula Melnbārde no Mārupes sporta centra (5,88 m), bet 60 metru bajerskrējienā dāmām sestajā vietā ierindojās Alise Krista Melnbārde (9,40 s).