"Auda" ceturto reizi "sausā", "Super Nova" zaudē Salaspilī
- Autors: Apriņķis.lv

Latvijas futbola virslīgas ceturtajā kārtā Ķekavas futbola klubs “Auda” nospēlēja neizšķirti ar pašreizējo čempionvienību RFS, bet sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti savā laukumā piekāpās FK “Tukums 2000”/”Telms” vienībai.
FK “Auda” izbraukuma spēlē Valdlaučos pret RFS krietni vairāk un bīstamāk uzbruka rīdzinieki, taču, tāpat kā trijos iepriekšējos šīs sezonas mačos, “Audas” vārti palika neieņemti – 0:0. “Auda” ir vienīgais virslīgas klubs, kas joprojām nav ielaidis nevienus vārtus.
SK “Super Nova”/Salaspils sezonas otrajā mājas spēlē zaudētājos nokļuva jau 11.minūtē, kad pēc laukuma saimnieku kļūdas soda laukuma tuvumā vārtus tukumniekiem guva Ikuto Gomi. Turpinājumā salaspilieši izveidoja diezgan daudz vārtu gūšanas iespēju, taču ar uzbrukuma noslēgumu viņiem nesekmējās. Tajā skaitā 65.minūtē, kad uz “Tukums 2000” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, bet pieredzējušais azerbaidžāņu uzbrucējs Vugars Askerovs sita pāri vārtiem – zaudējums 0:1.
Virslīgas turnīra tabulā līderi ar četrām uzvarām četrās spēlēs un 12 punktiem ir “Liepāja”. FK “Auda” ir ceturtajā pozīcijā (8 p.), bet “Super Nova”/Salaspils – priekšpēdējā devītajā (1 p.).
Saistītie objekti
- 20.VII Jānis Paukštello svētdienas pēcpusdienas koncertā Daugavas muzejā
- 19.-20.VII Latvijas futbola pirmās, otrās un Sieviešu 1.līgas spēles Olainē, Baldonē un Siguldā
- 19.-20.VII "Mājas kafejnīcu dienas" Ķekavas novadā
- Šoferu trūkuma dēļ "Liepājas autobusu parks" un "Nordeka" trešdien atcēluši kopumā 26 autobusu reisus
- 15.VII Ķekavas novada 3x3 basketbola čempionāta trešais posms Ķekavā