"Ķekavas Bulldogs" florbolistes nespēj apturēt nepārspējamo "Rubeni"

Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs” Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs”

Latvijas dāmu florbola virslīgas finālsērijas pirmajās divās spēlēs “Ķekavas Bulldogs/NND” komanda piedzīvojusi zaudējumus pret Kocēnu “Rubeni”, kuras sezonas uzvaru sērija sasniegusi 25 spēles. Trešā un, iespējams, pēdējā cīņa sērijā līdz trim uzvarām paredzēta 16.aprīlī Kocēnos.

Sestdien pirmajā spēlē pēc pirmās trešdaļas ķekavietes zaudēja tikai 0:1, otrās trešdaļas vidū rezultāts bija 0:3, bet beigās jau 0:6. Trešās trešdaļas sākumā nepilnas minūtes laikā “buldodzes” atguva divus vārtus, taču turpinājumā bumbiņa lidoja tikai viņu vārtos – 2:12.

Svētdienas otrās spēles sākums arī laukuma saimniecēm ķekavietēm nesolīja neko labu – vēl pirms pirmās trešdaļas vidus 0:3. Gan otrajā, gan trešajā periodā mājinieces starpību samazināja līdz diviem goliem (1:3, 4:6), taču pretinieces nekavējoties atspēlējās un sagādāja “Ķekavas Bulldogs/NND” komandai otro zaudējumu – 5:9. Mājas spēlē pa četriem rezultativitātes punktiem savāca Anna Mūrniece (3+1) un Līga Vancāne (2+2).

Tostarp Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti piezīvojuši zaudējumu finālspēlē par trešo vietu Latvijas otrajā līgā pret Talsu NSS/“Adax” vienību. Jau 7.septītājā minūtē “koijoti” zaudēja 0:3, drīz vien divus vārtus atspēlēja, taču pēc tam ielaida vēl divus vārtus un beigās piedzīvoja zaudējumu 3:6. Līdz ar to sezonas kopvērtējumā “Coyote” florbolistiem ceturtā vieta. Par otrās līgas čempioniem kļuva FK “Kalsnava” florbolisti, kuri Inčukalna komandu pārspēja pusfinālā.