Ulbrokas florbolisti iekļūst Latvijas jaunatnes čempionāta finālā, ķekavieši cīnīsies par bronzu

Florbola skolas “Masters”/Ulbrokas puišu komanda iekļuvusi Latvijas jaunatnes čempionāta finālā vecākajā U18 grupā. Pusfinālā ulbrokieši savās mājās pārspēja “Ķekavas Bulldogs” kluba jaunos florbolistus.

Miniturnīrā ceturtdien Ulbrokas sporta kompleksā tika noskaidroti pirmie jaunatnes čempionāta finālisti. Vispirms ceturtdaļfināla spēli (2x15 minūtes) aizvadīja “Ķekavas Bulldogs” un Valmieras bērnu sporta skolas komandas, kas pamatturnīrā bija ierindojušās attiecīgi ceturtajā un piektajā vietā. Divas minūtes līdz pamatlaika beigām valmierieši samazināja ķekaviešu pārsvaru līdz minimumam (3:2), taču atlikušajā laikā “buldogi” pamanījās iemest vēl trīs vārtus un uzvarēja 6:2. Divi goli un viena rezultatīva piespēle Reinim Melgailim.

Uzreiz pēc tam “Ķekavas Bulldogs” komandai pusfināla mačā pretī stājās pamatturnīra uzvarētāji FS “Masters”/Ulbroka florbolisti. Labi sākto ķekavieši turpināja un jau otrajā minūtē izvirzījās vadībā. Tomēr pirmā puslaika beigās mājinieki izlīdzināja rezultātu, bet četras minūtes guva uzvaras vārtus – 2:1. Abas reizes Ulbrokas kluba rindās precīzs bija Roberts Trofimenko.

FS “Masters”/Ulbrokas pretinieki 11.maijā paredzētajā Latviajs U18 čempionāta finālā kļūs zināmi piektdien vakarā līdzīgā turnīrā Kocēnos. Pusfinālā “Rubenes”/Kocēnu sporta skolas vienība (2.) tiksies ar ceturtdaļfināla spēles FK “Kurši” (3.) – Bauskas BJSS (6.) uzvarētājiem. Pusfināla zaudētāji 11.maijā aizvadīs spēli par bronzas medaļām pret “Ķekavas Bulldogs”.