"Ķekava/Miesnieki" Lielrīgas atklātā regbija čempionāta spēlē pārliecinoši pieveic "Rāmavas lāčus"

Foto - Latvijas Regbija federācija Foto - Latvijas Regbija federācija

Lielrīgas atklātā čempionāta spēlē divu Ķekavas novada regbija komandu savstarpējā spēlē “Ķekava/Miesnieki” ar 69:5 pārliecinoši uzvarēja “Rāmavas lāčus”.

Ķekavas stadionā jau no pirmajām spēles minūtēm pārākumu demonstrēja mājinieki “Miesnieki”. Pirmais piezemējums tika veikts jau 4.minūtē, līdz pārtraukumam – vēl pieci, un jau 36:0, liecina Latvijas Regbioja federācijas informācija. Otrajā puslaikā sekoja vēl pieci piezemējumi, un tikai pašās beigās ar vienu atbildēja “lāči”, izvairoties no “sausās” spēles.

Nākošā Lielrīgas atklātā čempionāta spēle spēle paredzēta sestdien Brenguļu stadionā, kur Valmieras “Fēnikss” tiksies ar regbija klubu “Eži”. “Miesnieki/Ķekava” 18.maijā sacentīsies ar “Ežiem”, bet “Rāmavas lāči” 21.maijā ar “Fēniksu”.

Savukārt šosestdien plkst.16.00 Latvijas regbija valstsvienība izbrakumā aizvadīs Eiropas čempionāta pirmās konferences Ziemeļu divīzijas spēli pret Čehija izlasi.