Stopiņu handbolistes pēdējās minūtēs izlaiž no rokām ceļazīmi uz finālu

Foto - youtube.com Foto - youtube.com

Dramatiskā cīņā, divu spēļu summā piekāpjoties ar vienu vārtu starpību, Stopiņu pagasta handbola komanda piedzīvoja zaudējumu pusfināla sērijā pret Ludzas sporta klubu “Latgols” un neiekļuva Latvijas dāmu virslīgas čempionāta finālā.

Sestdien pirmajā spēlē Ulbrokā laukuma saimnieces pirmā puslaika vidū bija panākušas četru vārtu pārsvaru (11:7), taču nākamajās desmit minūtēs pretinieces to atspēlēja (12:12). Izšķirošās izrādījās otrā puslaika pirmās 15 minūtes, kad Stopiņu handbolistes iekrāja “plus pieci” (20:15) un šoreiz ludzānietēm atspēlēties vairs neļāva – 25:21. Mājinieču labā astoņus vārtus iemeta Laura Lielā un septiņus – Ivita Asare.

Svētdien Ludzā laukuma saimnieces uzdevumu astpēlēt četru vārtu deficītu ar uzviju bija izpildījušas jau pirmajās 12 minūtēs (7:2). Līdz pārtraukumam rezultāta starpība turējās aptuveni šo četru golu robežās – vienubrīd viešņas pievilka līdz diviem (8:10, 15:17), brīžam “Latgols” handbolistes panāca sev vēlamos piecus (16:11).

Uzreiz pēc pārtraukuma Stopiņu PHK samazināja starpību līdz minimumam (17:18) un vēlāk beidzot arī panāca neizšķirtu (23:23). Piecas minūtes līdz beigām sāncenses šķīra tikai viena precīza metiena tiesa (26:27), taču galotne viešņām sanāca pavisam bēdīga – mērķi sasniedza vien septiņu metru soda metiens jau pēc spēles laika beigām. Beigu rezultāts 27:32, un Stopiņu PHK zaudē divu spēļu summā 52:53. Atbildes mačā Ivita Asare iemeta deviņus, Elita Ekkerte astoņus un Laura Lielā piecus vārtus.

Sērijā par bronzas medaļām Stopiņu komandas pretinieces būs virslīgas pamatturnīra uzvarētājas “REIR”/Dobeles sporta skolas handbolistes, kuras otrā pusfinālā diezgan negaidīti divreiz zaudēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentēm (22:26, 25:27).