Ķekavas jaunajiem florbolistiem divi Latvijas jaunatnes čempionu tituli

Florbola kluba “Ķekavas Bulldogs” jauniešu komandas izcīnījušas divas pirmās vietas Latvijas jaunatnes čempionātā. U12 vecuma grupā labākie bija gan Ķekavas puiši, gan meitenes.

Nedēļas nogalē Ķekavā norisinājās U12 zēnu komandu finālturnīrs, kurā piedalījās sešas sezonas labākās vienības, tostarp abas pamatturnīra pirmo divu vietu ieguvējas “Ķekavas Bulldogs” un Kocēnu “Rubene”/KSS. To pretinieki pusfinālos kļuva zināmi ceturtdaļfināla spēlēs, vienā no kurām florbola skolas “Masters”/Ulbrokas puiši ar 5:6 piekāpās Talsu NSS/”Krauzers” vienībai, kaut mača gaitā bija vadībā 3:0 un 5:3. Vēlāk spēlē par piekto vietu ulbrokieši ar 8:4 pārspēja FBK “Riga Rockets” jaunos florbolistus.

“Ķekavas Bulldogs” komandai pusfinālā pretī stājās Cēsu PSS/”Lekrings” jaunā maiņa, un laukuma saimnieki izrādījās klasi pārāki – 12:4. Finālā (3x12 min) ķekaviešu pretinieki bija “Rubenes”/KSS florbolisti. Līdz otrās trešdaļas vidum “buldogi” bija iekrājuši 4:0 pārsvaru, pretinieki metās atspēlēties, taču mājiniekiem izdevās nosargāt minimālu pārsvaru – 4:3.

Par labāko spēlētāju Ķekavas komandā atzina vienu vārtu autoru Emīlu Kašu, divreiz precīzs čempionu rindās bija Markuss Japins.

Iepriekš notikušajā finālturnīrā U12 vecuma grupā meitenēm “Ķekavas Bulldogs” komandai sanāca divas dažādas spēles. Pusfinālā pamatturnīra uzvarētājas (13 panākumi 16 spēlēs) ar 11:0 pārliecinoši apspēlēja Talsu novada sporta skolu, toties finālā ķekavietēm tikai pagarinājumā izdevās salauzt “Rubenes”/KSS vienaudžu pretestību 2:1. Uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē iemeta Justīne Kalniņa.

Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāts arī U14 grupā meitenēm. Pusfinālā ķekavietes ar 2:8 piekāpās “Rubenei”/KSS, mačā par trešo vietu ar 7:8 pagarinājumā Cēsu PSS/”Lekrings” vienōibai un palika ceturtajā vietā.

Jau ziņots, ka vecākajā U18 grupā jauniešiem vicečempionu titulu izcīnīja FS “Masters”/Ulbrokas florbolisti, bet “Ķekavas Bulldogs” nopelnīja bronzas medaļas. Līdz jūnija vidum plānots pabeigt Latvijas jaunatnes čempionātu atlikušajās četrās grupās puišiem.