Futbolistiem uzvaras Ādažos un Upesciemā, zaudējumi Ķekavā un Siguldā

Foto - facebook.com/RigaUnited Foto - facebook.com/RigaUnited

Par Latvijas futbola trešās līgas Centra grupas turnīra līderiem kļuvuši Garkalnes pagasta kluba “Upesciema Warriors”, kuri sezonas ceturtajā spēlē pret futbola kluba “Beitar” otro komandu izcīnīja trešo uzvaru.

Līdz pat 79.minūtei sāncenšiem neizdevās raidīt bumbu vārtos, taču tad desmit minūšu laikā tas izdevās divreiz Jorenam Grīntālam un vienreiz Danielam Stegerdam – 3:0.

Ādažu sporta centra stadionā pie trim punktiem rezultatīvā spēlē pret JFK “Daugava” vienību tika “ASK Kadaga” futbolisti. Cīņas pirmajā pusstundā laukuma saimniekus drošā vadībā izvirzīja Egīls Lielbārdis, Kārlis Sudārs un Mārcis Rūtiņš (3:0). Nākamajā pusstundā viesiem izdevās divus vārtus atspēlēt, taču uzreiz pēc tam Sudārs un Lielbārdis atjaunoja triju vārtu pārsvaru – 5:2.

Turnīra tabulā “Upesciema Warriors” ir 9 punkti (4 spēlēs) un pirmā vieta. 4.vietā ir ”ASK Kadaga” 7 (4), 5.FK “Olaine” / FK “Union” 6 (3), 6.Salaspils “Kengaroos” 4 (3), 7.JFK “Daugava” 3 (4). Turnīrā piedalās 10 komandas.

Trešās līgas Ziemeļu zonas Austrumu grupas turnīrā otro zaudējumu piedzīvojuši FK “Sigulda” futbolisti, kuru pretestību mājas spēlē pret futbola klubu “Madona/Kvarcs” pretinieki salauza otrajā puslaikā. Pirms pārtraukuma Matīss Krauja siguldiešiem divreiz palīdzēja likvidēt vienu vārtu starpību, taču turpinājumā uz vēl diviem viesu goliem atbildes nebija – 2:4.

Sieviešu futbola līgā ceturto neveiksmi piedzīvojušas Ķekavas futbola kluba “Auda” spēlētājas, kuras savās mājās piekāpās futbola skolas “Metta” audzēknēm. Cīņas likteni izšķīra ķekaviešu 54.minūtē zaudētie vārti – 0:1.

Čempionāta līderes ar sešām uzvarām sešās spēlēs un 18 punktiem ir SFK “Rīga” futbolistes. Ceturtajā vietā ir FK “Olaine” 8 p. (6 sp.), bet FK “Auda” ar 4 punktiem 6 mačos ir sestajā pozīcijā.

Nedēļas nogalē Pierīgā paredzētas divas spēles. 4.jūnijā plkst.13.00 FK “Auda” dāmu komanda aizvadīs spēli pret sporta kluba “Super Nova”/RTU vienību, bet 5.jūnijā plkst.19.00 Olaines stadionā notiks Latvijas trešās līgas Centra grupas spēle FK “Olaine” / FK “Union” pret Salaspils sporta klubu “Kengaroos”.