"Olaines" futbolistes otro apli sāk ar graujošu uzvaru, "Auda" – ar kaujiniecisku neizšķirtu

Foto - FK "Olaine" Foto - FK "Olaine"

Sieviešu futbola līgas čempionāta otro apli sestdien gluži veiksmīgi sākušas abas Pierīgas dāmu komandas. Futbola klubs “Olaine” izcīnīja pārliecinošu uzvaru, bet Ķekavas “Auda” nospēlēja neizšķirti ar rangā augstāk esošām pretiniecēm.

FK “Olaine” futbolistes viesojās pie Rīgas Futbola skolas audzēknēm, kas turnīra tabulā atradās vienu pozīciju zemāk. Pirmās pusstundas beigās rezultātu olainietēm atklāja Nikola Preijere, bet vēl pēc pusstundas pārsvaru dubultpja Anete Stepiņa. Pēdējās 15 minūtēs Olaines futbolistes dominēja laukumā un iesita vēl trīs vārtus. Divreiz precīza bija Petra Postaža, bet punktu mačam pielika N.Preijere – 5:0.

FK “Auda” savās mājās Ķekavā uzņēma sporta kluba “Super Nova” un Rīgas Tehniskās universitātes apvienoto komandu. Mača sākums laukuma saimniecēm nebija veiksmīgs – 32.minūtē jau 0:2. Taču īsi pirms pārtraukuma Krista Elva Eglīte vienus vārtus atguva, bet 15 minūtes pirms beigām Kristiāna Zacmane panāca izlīdzinājumu 2:2.

Sieviešu futbola līgas turnīra tabulā pārliecinošas līderes ar septiņām uzvarām septiņās un 21 punktu ir SFK “Rīga” futbolistes, kurām seko futbola skola “Metta” 13 punkti (6 spēlēs). FK “Olaine” pēc sestdienas panākuma pakāpās uz trešo vietu (11 p. 7 sp.), bet FK “Auda” saglabā sesto vietu septiņu komandu konkurencē (5 p. 7 sp.).