Džudo sacensībās "Sigulda 2022" laurus plūc gan mājinieki, gan ādažnieki

Foto - Siguldas džudo klubs Foto - Siguldas džudo klubs

Pagājušās nedēļas beigās Siguldā norisinājās starptautiskais jauniešu džudo turnīrs “Sigulda 2022”, kurā piedalījās 293 sportisti no 29 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas džudo klubiem. Dienas laikā tika aizvadītas 442 cīņas un noskaidroti laureāti piecās vecuma grupās gan puišiem, gan meitenēm.

Komandu kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Vsevoloda Zeļonija sporta skolas pārstāvji, otrie bija Jelgavas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi, bet trešajā Ādažu BJSS džudisti, kuri ieguva deviņas zelta, četras sudraba un septiņas bronzas medaļas. Mājinieki Siguldas džudo kluba pārstāvji izcīnīja divas pirmās, vienu otro un četras trešās vietas un summā ieņēma septīto vietu.

Siguldiešiem abas uzvaras guva jaunākās U10 grupas dalībnieki – Olīvija Reniņa un Rūdolfs Kojāns. Otro vietu ieņēma Gustavs Voitenko U14, bet trešās – Grieta Alksne, Linards Deksnis (abi U10), Ģirts Lukaševičs (U14) un Kārlis Dzintars (U16).

Ādažu BJSS komandas labā divas medaļas izcīnīja Aleksejs Kulakovs – U16 grupā viņš četru dalībnieku konkurencē ierindojās otrajā vietā, bet U18 grupā divreiz pārspēja savu vienīgo pretinieku. Pirmās vietas vēl arī Amīlija Lesniece, Imams Kasumovs, Jurijs Horoņko un Dāvids Batraks (visi U10), Rauls Vītols (U12), Lauma Līva Saklaure, Ksenija Struka (abi U14) un Ernests Brigmanis-Briģis (U16).

Otrās vietas ieņēma Sumaija Usmanova (U12), Aleksandrs Mališevs (visi U14) un Delija Lavrova (abi U16), bet trešās – Ostaps Bočenkovs, Dāvis Eņģelis, Stefanija Seržante (visi U12), Nikita Lesnieks (U14), Nikass Purpišs (U16), Roberts Bankevics un Kristaps Nartišs (U18).