"Livonia" Upesciemā izcīna graujošu uzvaru Latvijas čempionātā regbijā

• Autors:  LETA/Apriņķis.lv
Foto - Juris Bērziņš-Soms, LRF Foto - Juris Bērziņš-Soms, LRF

"Livonia" ceturtdien Latvijas čempionāta regbijā-15 ar rezultātu 127:3 (87:0) Garkalnes pagasta Upesciema stadionā pārspēja "Lāči"/"Mūku Sala" komandu, kas šo spēli aizvadīja nepilnā sastāvā un maču noslēdza priekšlaicīgi.

"Lāči"/"Mūku Sala" šo spēli iesāka 13 vīru sastāvā, bet otrajā puslaikā tas saruka līdz desmit spēlētājiem. Tuvojoties spēles 70.minūtei tiesneši nevarēja nepamanīt, ka no laukumā deviņiem palikušajiem komandas spēlētājiem viens prasa maiņu, tāpēc tika pieņemts lēmums priekšlaicīgi pārtraukt spēli.

Iepriekš Latvijas regbija čempionāta atklāšanas spēlē “Miesnieki/Ķekava” ar 47:17 pārspēja regbija klubu “Eži”, bet otrajā mačā “Lāči/Mūku Sala” no Ķekavas novada piekāpās Valmieras “Fēniksam” 8:22.

Latvijas čempionātā regbijā šosezon piedalās piecas komandas – "Livonia", "Lāči"/"Mūku Sala", Valmieras "Fēnikss", "Miesnieki"/"Ķekava", "Eži". Komandas katra ar katru aizvadīs pa divām spēlēm. 2022.gada sezonas noslēgums paredzēts septembra izskaņā.