Minimālus zaudējumus futbola spēļu galotnēs piedzīvo gan Salaspils "Super Nova", gan Ķekavas "Auda"

Foto - SK "Super Nova" Foto - SK "Super Nova"

Latvijas futbola virslīgā spēlējošās ar Pierīgas novadiem saistītās komandas Jāņus sagaida ne labākajā noskaņojumā. Zaudējumus piedzīvoja gan Ķekavas futbola klubs “Auda”, gan sporta kluba “Super Nova” komanda, turklāt abas vienīgos un izšķirošos vārtus ielaida spēļu pēdējās 10-12 minūtēs.

SK “Super Nova”/Salaspils futbolistiem bija vēturiska iespēja aizvadīt Latvijas virslīgas čempionāta pēdējo spēli Daugavpils “Celtnieka” stadionā pret vietējo “BFC Daugavpils” vienību. Vārtu gūšanas iespējām diezgan trūcīgā cīņā mājinieki otrā puslaika sākuma nerealizēja 11 metru soda sitienu, tomēr 12 minūtes pirms beigām guva vienīgos vārtus – salaspiliešiem kārtējais zaudējums 0:1.

Pēc diezgan līdzīga scenārija aizritēja arī trešdienas spēle “Skonto” stadionā, kur “Riga FC” uzņēma futbola klubu “Audu”. Viesi mačā gaitā visai sekmīgi spēlēja aizsardzībā un arī izveidoja dažus bīstamus pretuzbrukumus, taču, kad bija atlicis spēlēt 10 minūtes, pēc pretinieku centrējuma “Audas” ukraiņu aizsargs Oleksandrs Kaplijenko ievirzīja bumbu savos vārtos – 0:1.

Virslīgas turnīra tabulā līderi ir “Valmiera FC” futbolisti – 47 punkti 18 spēlēs. FK “Auda” ar 24 punktiem 17 spēlēs saglabā piekto vietu, bet “Super Nova”/Salaspils ar 5 punktiem 18 mačos nu ir pārlicienoši pēdēji desmitie, no tuvākajiem konkurentiem atpaliekot jau par sešiem punktiem.

Trešdien Salaspilī Latvijas kausa izcīņas sešpadsmitdaļfināla spēli pret “Leevon Saldus” vienību aizvadīja futbola skolas “Alberts” komanda. Divu Latvijas pirmajā līgā spēlējošo klubu cīņā mājinieki pirmajā puslaikā panāca solīdu 3:0 pārsvaru. Pamatlaika pēdējās 12 minūtēs Saldus komanda divus vārtus atspēlēja, tomēr jau kompensācijas laikā “Alberts” guva ceturtos vārtus (4:2) un ieguva iespēju astotdaļfinālā, ļoti iespējams, samērot spēkus ar kādu no desmit virslīgas klubiem.

Salaspils stadionā drīzumā paredzēta vēl viena Latvijas kausa spēle – sestdien plkst.18.00 futbola klubs “Salaspils” uzņems Augšdaugavas novada sporta skolas komandu.

Trešdien vēlu vakarā Latvijas trešās līgas Centra grupas spēli aizvadīja Salaspils sporta kluba “Kengaroos” futbolisti un piedzīvoja zaudējumu 1:4 pret FK “PPK/Betsafe”. Vienīgos vārtus mājinieku labā iesita Sandis Švāns.