"Audas" futbolisti realizē divas "pendeles" un iekļūst Latvijas kausa ceturtdaļfinālā

Foto - youtube.com Foto - youtube.com

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā kā pēdējie iekļuvuši Ķekavas futbola kluba “Auda” spēlētāji, kuri pirmdien astotdaļfināla mačā ar 2:1 pārspēja BFC “Daugavpils” vienību. Ceturtdaļfināla izloze paredzēta otrdien.

Diezgan neparasti visi trīs vārti Jāņa Skredeļa stadionā Rīgā notikušajā spēlē tika gūti no 11 metru soda sitiena atzīmes. 35.minūtē Daniils Ulimbaševs vadībā izvirzīja laukuma saimniekus “Audas” futbolistus, bet 54.minūtē daugavpilieši panāca izlīdzinājumu.

Ritēja jau spēles kompensācijas laiks, kad viesu vārtsargs Kurakins savā soda laukumā pārkāpa noteikumus, un horvāts Božo Mikuličs otro reizi raidīja bumbu “Daugavpils” vārtos – 2:1.

Līdz ar FK “Auda” Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā iekļuva pirmajā līgā spēlējošā Grobiņas sporta centra komanda, kas gluži negaidīti pārspēja futbola klubu “Liepāja”, kā arī SK “Super Nova”/Salaspils pāridarītāji FK “Tukums 2000”/”Telms”, RFS, Skanstes sporta klubs, FK “Metta”, futbola skola “Jelgava” un “Valmiera FC”.