Siguldiete Kupča izcīna Latvijas badmintonistiem vienīgo uzvaru Eiropas junioru čempionātā

Foto - Siguldas badmintona klubs Foto - Siguldas badmintona klubs

Anna Kupča no Siguldas bija vienīgā no Latvijas badmintonistiem, kura tikai pie panākuma individuālajās sacensībās Belgradā notiekošajā Eiropas junioru čempionātā. Komandu turnīrā Latvijas jaunie badmintonisti piedzīvoja zaudējumus visos trijos mačos.

Siguldiete Kupča, kura ir šāgada Latvijas absolūtā čempione U19 vecuma grupā, vienspēļu turnīra pirmajā kārtā bija brīva, otrajā ar 2:0 (21:9, 21:8) pārliecinoši pieveica Elenu Tiraturjanu no Armēnijas, bet trešajā kārtā piekāpās Emilī Druēnai no Francijas 0:2 (11:21, 10:21).

Dubultspēļu turnīra pirmajā spēlē Anna kopā ar savu novadnieci Anniju Rulli-Titavu atzina Ukrainas dueta Varvara Frolova/Sofija Lavrova pārākumu 0:2 (16:21, 18:21), bet jauktajās dubultspēlēs pārī ar Edžu Meirānu no Rīgas triju setu cīņā zaudēja skotiem Lūisam Koglinam un Katrinai Čanai 1:2 (21:14, 19:21, 12:21).

Bēdīga bilance arī pārējiem Siguldas badmintonistiem. Dāvis Strazdiņš kopā ar Edžu Meirānu piekāpās Andrejam Šmitam un Hugo Temasam no Igaunijas 0:2 (15:21, 17:21), bet “mikstā” Strazdiņš un Rulle-Titava zaudēja velsiešiem Hārperam Lejam un Sefronai Morisai 0:2 (19:21, 17:21).

Iepriekš notikušajā Eiropas komandu čempionātā apakšgrupu turnīrā Latvijas komanda ar 1:4 piekāpās Polijai, ar 2:3 Igaunijai, ar 0:5 Čehijai un grupā palika pēdējā vietā.