Pierīgas futbola klubiem dažāda līmeņa turnīros gan uzvaras, gan zaudējumi (papildināta)

Foto - optibetvirsliga.com Foto - optibetvirsliga.com

Nesenie Latvijas futbola virslīgas pastarīši sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti izcīnījuši jau ceturto uzvaru pēc kārtas un tabulā beidzot pakāpušies no pēdējās vietas. Mājas spēlē sestdien Salaspilī pret BFC “Daugavpils” cīņa jau tuvojās diezgan garlaicīgam bezvārtu neizšķirtam, kad ar lielisku tālsitienu izcēlās Eduards Višņakovs – 1:0.

Bēdīgāk klājās Ķekavas kluba “Auda”, kas svētdien “Skonto” klubā tikās ar “Riga FC” vienību. Pretinieki bija pārāki un ar diviem precīziem sitieniem otrajā puslaikā nodrošināja uzvaru 2:0. Iepretī “Super Nova”/Salaspils komandai “Auda” pēdējās četrās spēlēs nav uzvarējusi ne reizi.

Virslīgas turnīra tabulā FK “Auda” ar 38 punktiem 25 spēlēs ieņem drošu piekto vietu 12 punktus aiz priekšā esošā futbola kluba “Liepāja” un 14 punktus priekšā sestajā pozīcijā esošajai “Daugavpilij”. SK “Super Nova”/Salaspils futbolistiem ir 17 punkti 25 spēlēs un divu punktu pārsvars pār pēdējā vietā esošo FK “Metta”.

FK “Olaine” futbolistes kvalificējušās Latvijas kausa izcīņas pusfinālam. Svētdien savās mājās ceturtdaļfināla mačā pret BFC “Daugavpils” vienību olainietes pirmā puslaika beigās guva trīs vārtus un aizvadīja cīņu līdz pārliecinošai uzvarai 5:1. Divus vārtus iesita Anžela Ļebedeva, pa vieniem – Laura Galvāne, Nikola Preijere un Anete Stepiņa.

Latvijas futbola pirmajā jeb Nākotnes līgā tikai pie otrās uzvaras sezonas 15 spēlēs svētdien tika Apvienotās futbola līgas “Olaine” komanda, kas ar 3:0 pieveica futbola klubu “Smiltene”. Divus golus otrajā puslaikā iesita Desire Koiba, vienus – Marks Pačepko. Līdz ar šo panākumu olainieši pakāpušies uz priekšpēdējo 13.vietu (10 punkti).

Latvijas otrās līgas Austrumu grupas turnīrā nākamajā spēlē pēc vienīgā zaudējuma sezonā pie panākuma tika līderi FK “Ķekava/Auda”. Pateicoties Ņikitas Ivakina precīzajam sitienam 17.minūtē, viņi ar 1:0 viesos pārspēja futbola klubu “Priekuļi”. Aizvadītajās 11 spēlēs ķekaviešiem ir 30 punkti un septiņu punktu pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem Jēkabpils futbolistiem.

Rietumu grupā zaudējumu 0:2 pret futbola kluba “Liepāja” otro komandu piedzīvoja Babītes sporta kluba futbolisti, kaut, sākoties pēdējām 10 minūtēm, rezultāts vēl nebija atklāts. Toties Mārupes sporta centra komanda savā laukumā Jaunmārupē pirmā ielaida vārtus, bet beigās pieveica sāncenšus 4:1. Divreiz precīzi sita Dāvis Vilcāns, pa reizei – Kristiāns Korsaks un Kirils Zaharovs.

Abām Pierīgas komandām ir pa 14 punktiem, bet tabulā vienu vietu augstāk (ceturtajā) ir mārupieši, kuri aizvadījuši divas spēles mazāk.

Trešās līgas Centra grupas turnīrā negaidītu uzvaru Upesciema stadionā izcīnīja “ASK Kadaga”, kas ar 1:0 pārspēja FK “PPK/Betsafe” futbolistus, vienus no čempionu titula pretendentiem. Vienīgos vārtus 82.minūtē guva Egīls Lielbārdis. Savukārt Salaspilī JFK “Daugava” ar 3:0 pieveica RTU komandu. Precīzi sita Niks Austrums, Edgars Hudjakovs un Aleksandrs Groms.

Brīdī, kad vairumam komandu atlicis aizvadīt 4-5 spēles, līderi FK “Olaine”/FK “Union” (27 punkti) par vienu punktu apsteidza “PPK/Betsafe”. Vēl par punktu atpaliek “Upesciema Warriors”, JFK “Daugava” ir piektajā vietā (19 p.), “ASK Kadaga” septītajā (16) un Salaspils “Kengaroos” astotajā (15 p.).

Visbeidzot Sieviešu 1.līgas turnīrā par 6.-10.vietu pie trim punktiem tikušas RFS/Babītes sporta skolas futbolistes, kuras svētdien savā laukumā ar 3:0 apspēlēja FK “Tukums 2000”. Pirmajā puslaikā ar precīziem sitieniem izcēlās Marija Kiričenko un Dārta Šteinberga, bet mačam punktu pēdējā minūtē pielika Kate Briede. Otrā posma piecās spēlēs Babītes futbolistēm nu ir septiņi punkti – par septiņiem vairāk nekā pēdējā vietā esošajam FK “Sigulda”.