Ķekavas florbolisti pirmajā mājas spēlē izšķērdē četru vārtu pārsvaru, tomēr uzvar pagarinājumā

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola virslīgas jaunās sezonas pirmajā mājas spēlē “Ķekavas” komanda otrdien vakarā nopelnīja divus punktus par uzvaru papildlaikā pār “Irlavu”, kaut arī pamatlaikā bija vadībā par ar četru vārtu pārsvaru.

Spēle ķekaviešiem sākās ļoti sekmīgi – jau 18.minūtē viņi bija vadībā 4:0. Taču nākamo desmit minūšu laikā pretinieki visu deficītu dzēsa, un cīņa atkal sākās it kā no sākuma. Trešās trešdaļas sākumā mājinieki vēlreiz izvirzījās vadībā, bet četras minūtes vēlāk rezultāts atkal bija neizšķirts.

Uzvarētāju noteikšana tika atlikta līdz pagarinājumam, kura trešajā minūtē precīzs metiens izdevās Antonam Žukam – 6:5 “Ķekavas” labā. Pēc zaudējuma sezonas starta mačā Talsos Ķekavas florbolistiem šis ir pirmais panākums virslīgas turnīrā.

Pa diviem goliem laukuma saimnieku labā iemeta Toms Ķeirāns un Ralfs Orste, bet labākā spēlētāja balva pienācās uzvaras vārtu autoram A.Žukam.