Siguldā noskaidroti Latvijas kausa ieguvēji kalnu riteņbraukšanas olimpiskajā krosā

Foto - Aivars Austers Foto - Aivars Austers

Ceturtā posma sacensībās “Fischer” Slēpošanas centrā Siguldā nedēļas nogalē noskaidroti “VeloExpress” Latvijas kausa ieguvēji kalnu riteņbraukšanas olimpiskajā krosā (MTB XCO).

Sezonas pēdējās sacensībās šajā disciplīnā garākajā 28 km distancē uzvarēja Rainers Zviedris, kurš finišā par piecām sekundēm apsteidza Artjomu Sergijeviču un par gandriz divām minūtēm – trešās vietas ieguvēju Edgaru Ābolu, liecina Latvijas Riteņbraukšanas federācijas informācija.

22,5 km distancē vīriem pirmais mērķi sasniedza Roberts Draugs, bet elites grupā dāmām labākā izrādījās Evelīna Ermane Marčenko. 14,1 km braucienā jauniešiem (U16) pirmo vietu izcīnīja Gustavs Gidrēvičs, bet 10,7 km distancē (U14) Rihards Lozbers.

Kopvērtējumā elites grupās par uzvarētājiem kļuva Katrīna Jaunslaviete-Kipure un Jēkabs Vītols, U18 grupās – Elīza Dombrovska un Artjoms Sergijevičs, U16 grupās – Amanda Reilija Zariņa un Kristers Celitāns, U14 grupās – Katrīna Jansone un Rihards Lozbers, “Cycling for all” grupā – Edgars Ābols, bet “Masters” grupās – Aiga Paegle, Konstantīns Smotrovs, Atis Paksis, Aleksandrs Zilis, Māris Zudāns un Ints Celmraugs.