Ulbrokas florbolisti izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

Foto - FS "Masters" Foto - FS "Masters"

Latvijas florbola virslīgas čempionātā trešo uzvaru pēc kārtas sezonas sākumā izcīnījusi florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komanda, kas izvirzījusies turnīra tabulas galvgalā.

Trešdien vakarā Ulbrokas florbolisti viesojās pie “Irlavas” komandas, jau pirmajās sešās minūtēs iemeta divus vārtus, bet otrās trešdaļas sākumā pārsvaru palielināja jau līdz 6:1. Laukuma saimniekiem divreiz izdevās starpību samazināt lidz trim vārtiem (6:3, 7:4), taču pēdejās 10 minūtēs ulbrokieši iemeta vēl četrus golus pēc kārtas un svinēja pārliecinošu uzvaru 14:6.

Piecus vārtus uzvarētāju labā guva Tomass Kristofers Birstiņš, pa trim – Krišjānis Zeps un Artūrs Narogs.

FS “Masters”/Ulbroka panākusi līdzšinējos turnīra tabulas līderi florbola klubu “Valmiera” – pa astoņiem punktiem. Taču valmierieši aizvadījuši četras spēles, bet Ulbrokas florbolisti ar trim uzvarām trijās spēlēs joprojām ir vienīgā komanda, kas šosezon vēl nav zaudējusi.

Astotajā vietā ar 5 punktiem 4 spēlēs ir “Ķekava” un priekšpēdējā desmitajā vietā ar 2 punktiem 4 mačos florbola klubs “SĀC”.