"SĀC" florbolisti zaudē viesos, Inčukalna "koijoti" uzvar mājās

Latvijas florbola pirmās līgas turnīrā otro zaudējumu piedzīvojuši Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas kluba “SĀC” florbolisti. Savukārt Latvijas otrās līgas turnīru ar uzvaru iesākuši Inčukalna kluba “Coyote” spēlētāji.

FBK “SĀC” izbraukuma spēlē pret Cēsu kluba “Lekrings” pirmās līgas komandu pagalam neveiksmīgi aizvadīja pirmās trešdaļas galotni, kad nepilnu triju minūšu laikā ielaida četrus vārtus (0:5). Otrajā periodā starpību izdevās mazliet samazināt (1:5, 2:6), taču trešajā atkal dominēja laukuma saimnieki – zaudējums 4:12. Viesu rindās ar precīzu metienu un rezultatīvu piespēli atzīmējās Dāvis Kononovs un Daniels Uskāns.

SK “Coyote” florbolisti Inčukalnā uzņēma florbola klubu “Kalsnava”, atradās vadībā kopš 11.minūtē, tomēr uzvaru nodrošināja tikai pēdējā trešdaļā, gūstot trīs vārtus pēc kārtas – 8:4. Robertam Rūsiņam divi goli un viena rezultatīva piespēle.