"Livonia" regbisti pirmajā "Top" līgas pusfināla spēlē gūst panākumu (papildināta)

• Autors:  LETA
Foto - Juris Bērziņš-Soms Foto - Juris Bērziņš-Soms

"Livonia" regbija-15 komanda sestdien "Top" līgas pusfināla spēles pirmajā mačā izcīnīja uzvaru.

"Livonia" savā laukumā ar rezultātu 23:21 (13:8) guva panākumu pār Kauņas "Ažuolas".

Pirmā vadībā izvirzījās viesu komanda, taču turpinājumā "Livonia" regbistiem izdevās realizēt soda sitienu un veikt piezemējumu, kas ļāva pārņemt vadību ar 8:5. Pirmā puslaika turpinājumā Kauņas komanda arī veiksmīgi izpildīja soda sitienu, taču vēl viens piezemējums ļāva noslēgt pirmo spēles pusi par labu Latvijas komandai.

Otrajā puslaikā pēc piezemējuma un izmantota realizācijas sitiena "Livonia" bija vadībā ar 20:11. Viesi samazināja starpību līdz četriem punktiem, taču pēc veiksmīga dropsitiena laukuma saimnieki atjaunoja septiņu punktu pārsvaru (23:16). Turpinājumā "Ažuolas" regbisti spēja gūt vēl piecus punktus, taču "Livonia" nosargāja uzvaru.

Otrs pusfināla mačs paredzēts 8.oktobrī Kauņā, un fināliste tiks noskaidrota divu spēļu summā.

Otrā pusfinālā spēkojas pagājušās sezonas čempione Šauļu "Baltrex" un "Vairas-Kalvis-Jupoja".

Svētdien Baldones stadionā “Miesnieki/Ķekava” regbisti aizvadīja pusfināla spēli ar 5.-8.vietu pret “Šiauliai” komandu un piedzīvoja zaudējumu 23:26 (11:23). Mačā par 7.vietu ķekaviešu pretinieki būs Viļņas regbija akadēmija-“Tomosta”, kas otrā pusfināla spēlē piekāpās “Geležinis vilkas” regbistiem 8:20.