Salaspils un Ulbrokas handbolisti jauno sezonu sāk ar zaudējumiem

Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Neveiksmes jaunās sezonas pirmajās spēlēs nedēļas nogalē piedzīvoja “Salaspils” handbolisti Latvijas virslīgas turnīrā un Ulbrokas sporta kluba handbolisti Latvijas pirmās līgas turnīrā.

“Salaspils” handbolisti Latvijas virslīgas čempionātu sāka ar spēli izbraukumā pret Ludzas sporta klubu “Latgols”. Pirmā puslaika vidū salaspilieši bija iekrājuši piecu vārtu pārsvaru (12:7), taču otrā puslaika sākumā laukuma saimnieki to bija likvidējuši (21:21), un atlikušajā laikā cīņa ritēja teju punkts punktā. Galotnē veiksmīgāki bija mājinieki, kuri rezultatīvo spēli pabeidza ar uzvaru 38:37.

“Salaspils” komandas rindās rezultatīvākie bija Eduards Malahovs (12), Krists Vidzis (7) un Ivars Brics (6).

Ulbrokas sporta kluba handbolisti sezonu atklāja savās mājās ar spēli pret Skrīveru “S&A”. Pirmajā puslaikā ulbrokiešiem bija četru vārtu pārsvars, taču pagalam neveiksmīgs otrā puslaika sākums ļāva vadību pārņemt pretiniekiem, un viņi starpību pamazām palielināja līdz “plus septiņi”. Beigu rezultāts 32:36.

Ulbrokas kluba labā Andris Lazda iemeta sešus, Artis Grunde un Matīss Roberts Māziņš pa pieciem vārtiem.

Gan virslīgas, gan pirmās līgas turnīrā šosezon piedalās septiņas komandas. Virslīgā pirmajā posmā tās aizvadīs divus apļus, otrajā posmā sešas labākās aizvadīs vēl divus apļus divos trijniekos (1.-3.v.un 4.-6.v.), bet septītās vietas ieguvēji aizvadīs pārspēles ar pirmās līgas labāko komandu pēc pirmā posma rezultātiem. Izslēgšanas turnīrā piedalīsies septiņas vienības. Savukārt pirmajā līgā vietas no otrās līdz septītajai sadalīs divu apļu turnīros divās grupās (2.-4.v.un 5.-7.v.).

Septiņas komandas būs arī Latvijas dāmu virslīgas čempionātā, kas sāksies nākamnedēļ. Pierīgu turnīrā pārstāvēs Salaspils sporta skola un Stopiņu pagasta handbola komanda.