Zaudējumus piedzīvo Ķekavas basketbolisti un futbolisti, uzvar florbolisti (papildināta)

Teju vienā laikā pirmdien vakarā notikušajās spēlēs zaudējumus piedzīvoja gan FK “Ķekava/Auda” futbolisti Latvijas otrās līgas turnīrā, gan basketbola klubs “Ķekava” Nacionālās basketbola līgas čempionātā. Krietni veiksmīgāka novadniekiem bija otrdiena, kad uzvaru Latvijas virslīgas čempionātā izcīnīja “Ķekavas” florbola komanda.

Latvijas futbola otrās līgas līderi FK “Ķekava/Auda” savās mājās uzņēma futbola klubu “Beitar”. Galvenie notikumi norisinājās pamatlaika pēdējās desmit minūtēs, kad vispirms laukuma saimnieki palika skaitliskā mazākumā, brīdi pēc tam uz ķekaviešu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, pretinieki to realizēja, un izglābties no otrā zaudējuma sezonā mājiniekiem neizdevās – 0:1.

“Ķekava/Auda” ar 17 punktiem astoņās spēlēs saglabā pirmo vietu, taču pirmdienas pāridarītāji “Beitar” futbolisti viņus pēc iegūtajiem punktiem ir panākuši. Viens punkts mazāk ir Liepājas klubam “Karosta” un divi punkti mazāk – JFK “Ventspils” vienībai. Septītajā pozīcijā astoņu labāko turnīrā A grupā ir Mārupes sporta centra komanda (6 p.).

BK “Ķekava” basketbolisti sezonas otrajā mačā viesojās pie Biznesa augstskolas “Turība” studentiem. Pēc veiksmīga cīņas sākuma (15:7) ķekaviešiem pavisam neveiksmīga bija otrā ceturtdaļā, kurā uz rīdzinieku gūtajiem 19 punktiem viņi spēja atbildēt tikai ar trim un nonāca zaudētājos 23:33.

Pēc pārtraukuma uz īsu brīdi viesiem rezultāta starpību izdevās samazināt līdz pieciem punktiem (39:44), taču “Turības” basketbolisti ātri atjaunoja 10-15 punktu pārsvaru un atlikušajā laikā noturēja pretiniekus drošā attālumā – “Ķekavai” zaudējums 71:83.

Ķekaviešu labā Eduards Avotiņš guva 28 punktus un Elvijs Mičulis 23 punktus.

“Ķekavas” florbolisti savās mājās uzņēma RTU/”Rockets” komandu un svinēja graujošu uzvaru 14:2. Vienīgos divus vārtus viņi ielaida trešajā trešdaļā, kad pretinieku vārtos jau bija iemetuši deviņas bumbiņas.

Trīs vārtus iemeta Ernests Ronis, pa diviem – Klāvs Jansons, Endijs Umberts Barruss un Reinis Melgailis. Piecās šīs sezonas spēlēs ķekavieši tikuši pie trim uzvarām.