Salaspils handbolistēm graujoša uzvara, handbolistiem smags zaudējums

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Krasi atšķirīgām sekmēm spēles Latvijas handbola virslīgas turnīros aizvadījušas abas Salaspils komandas. Salaspils sporta skolas dāmu komanda sezonas pirmajā spēlē izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru, bet “Salaspils” handbolisti piedzīvoja smagu zaudējumu.

Salaspilietes sezonu iesāka ar mājas spēli pret Latvijas Soporta pedagoģijas akadēmijas studentēm, strauji audzēja pārsvaru (7:1, 19:4) un īsi pirms pārtraukuma jau panāca “plus 20” (29:9). Otrajā puslaikā iespēja krāt pieredzi laukumā tika dota rezervistēm, tāpēc starpība vairs nepalielinājās – 44:26.

Mājinieču labā Anastasija Agarkova guva deviņus vārtus, Patrīcija Elizabete Prūse septiņus un Dace Potapova sešus.

“Salaspils” komandas handbolisti trešdien viesojās kaimiņos pie handbola kluba “Ogre”/”Hydrox”. Pirmā puslaika vidū ogrēniešu pārsvars vēl bija minimāls (10:9), taču tad viņi 13 minūšu laikā iemeta desmit vārtus pēc kārtas un faktiski izšķīra cīņas likteni. Otrajā puslaikā salaspilieši iekrita vēl vienā 0:5 “bedrē”, kas ļāva mājiniekiem panākt jau 31:16 pārsvaru. Beigu rezultāts 38:23 Ogres kluba labā, un “Salaspilij” otrais zaudējums sezonas divās spēlēs.

Salaspils komandas rindās rezultatīvākie bija Rainers Gailums (6), Matīss Strautnieks (6) un Eduards Malahovs (5).