Menu
 

Kamaniņu sporta izlase veiksmīgi aizvadījusi nometni Norvēģijā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Latvijas kamaniņu sporta izlase pilnā sastāvā aizvadījusi 2022./23. gada sezonas pirmo treniņnometni Lillehammerē, Norvēģijā, kur tika aizvadīti pirmie braucieni uz ledus un atgūtas braukšanas sajūtas pēc vasaras fiziskās sagatavošanās procesa.

Kā informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā, paralēli trases treniņiem sportisti turpināja darbu pie fiziskās sagatavotības attīstīšanas. Kopumā sportisti šajās dienās nobrauca 25 braucienus.

“Kopumā nometni vērtēju kā izdevušos. Biju diezgan pārsteigta, ka, nobraucot tikai dažus braucienus, diezgan ātri atguvu braukšanas sajūtas. Likās, ka nemaz nav bijis vasaras pārtraukums. Visi braucieni man tiešām bija izdevušies, izņemot vienu, kad man nesanāca itin nekas, bet pārējie braucieni bija diezgan stabili,” rezumēja saulkrastiete Kendija Aparjode.

“Nometne bija ļoti noderīga un nepieciešama, jo šajā sezonā tur norisināsies Eiropas čempionāts. Es domāju, ka tad, kad mēs atgriezīsimies Norvēģijā uz Eiropas čempionātu, trase būs nedaudz citādāka, būs vēsāks un ledus līdz ar to arī cietāks, kaut kādas nianses būs citādākas. Šī nometne noteikti nāca par labu, jo deva arī stimulu Pasaules kausu sezonai. Paralēli visam norisinās fiziskie treniņi, tāpēc noteikti būs izaugsme gan fiziskajā formā, gan starta rāvienā.”

Latvijas kamaniņu sporta izlases treneris Daniels Fogelis: “Kopumā uz pirmā ledus mums gāja ļoti labi, varētu teikt, ka pat labāk, nekā bija cerēts. Visi jaunie sportisti diezgan ātri uztvēra jauno trasi un pareizās trases līnijas. Kopumā sportisti trasē jutās un arī izskatījās labi. Soli pa solim mēs ejam uz priekšu. Jāsaka, ka sezonai noteikti būsim gatavi.”

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.