Ķekavas florbolistiem uzvara un sagrāve Talsos

Ķekavas florbolistiem uzvara un sagrāve Talsos arhīvs

Divas spēles triju dienu laikā Talsos pret vietējām komandām aizvadījuši Ķekavas florbola klubi. Virslīgas mačā uzvaru guva “Ķekava”, bet pirmās līgas spēlē pamatīgu sakāvi piedzīvoja “Ķekavas Bulldogs”.

Ceturto uzvaru pēc kārtas Latvijas čempionāta virslīgas turnīrā piektdien izcīnīja “Ķekavas” florbolisti. Spēlē pret Talsu novada sporta skolas/”Krauzers” vienību viesi līdz pirmās trešdaļas vidum panāca 2:0 savā labā. Otrā perioda sākumā talsenieki vienus vārtus atguva, taču ķekavieši atbildēja ar vēl diviem precīziem metieniem un aizvadīja cīņu līdz uzvarai 5:2.

Virslīgas turnīra tabulā “Ķekava” ar 12 punktiem sešās spēlēs dala 3.-4.vietu un tikai par punktu atpaliek no otrajā vietā esošajiem “Betsafe/Oxdog/Ulbrokas” florbolistiem. Līderi ar 14 punktiem ir “Lielvārde/FatPipe”.

Daudz bēdīgāk Latvijas pirmajā līgā klājas “Ķekavas Bulldogs” vīru komandai. Izbraukuma spēlē pret Talsu NSS/”Zerorisk” ķekavieši cieta bezcerīgu sagrāvi 1:14, bet svētdien savās mājās Ķekavas pamatskolas sporta kompleksā sasniedza šīs sezonas antirekordu – 2:19 pret Kuldīgas novada sporta skolas komandu.

“Buldogi” piedzīvojuši zaudējumus visās piecās šīs sezonas spēlēs ar kopējo gūto un zaudēto vārtu starpību “mīnus 63”. Turnīra tabulā Rietumu grupā ķekavieši ir pēdējā desmitajā vietā.